10 фільмів, після перегляду яких хочеться йти здійснювати свою мрію

 
10 фільмів, після перегляду яких хочеться йти здійснювати свою мрію

10 надихаючих фільмів, після перегляду яких хочеться йти здійснювати свою мрію.

Прогулянка
The Walk

прогулянка

Фільм про французького канатоходця Філіппа Петі. В центрі сюжету – його здійснена мрія – неймовірний прохід по канаті, натагнутому між вежами-близнюками Всесвітнього торгового цетру у 1974 році.

Серфер душі
Soul Surfer

серфер душі

Байопік про серфінгістку Бетані Хемілтон. З дитинства дівчина захоплювалася серфінгом, але у 13 років на неї напала акула. Дівчина залишалася без руки і мало не загинула. Але сила волі і справжній характер зробили своє – Бетані знову стала на дошку і почала брати участь у змаганнях на правах повноцінного здорового серфера.

Та, що створила диво
The Miracle Worker

та, що створила диво

Це фільм про Хелен Келлер, яка у 1,5 роки через хворобу втратила зір і слух, а у такому віці це означало і німоту. Вона стала першою сліпоглухою людиною, яка здобула вищу освіту, а також стала вчителем і громадським діячем. Усе завдяки силі духу і вчительці Енн Салліван. Марк Твен писав: “У XIX столітті було дві по-справжньому великі людини: Наполеон і Хелен Келлер”.

Едді “Орел”
Eddie the Eagle

едд

Історія про Едді Едвардса, який з пелюшок мріяв потрапити на Олімпіаду, хочу у нього були хворі коліна і він ходив на спеціальних милицях. Але завдяки своїй наполегливості та підтримці матері він з великою боротьбою потрапив на зимову Олімпіаду – 1988, де виступив у якості стрибуна з трампліна.

Джой
Joy

джой

В основі сценарію покладена історія винахідниці Джой Мангано – матері-одиначки, на яку рідні скинули усі свої проблеми. Джой придумала диво-швабру, яка сама себе витискає. В результаті Джой окрім швабри створила новий вид підприємництва.

Моя ліва нога
My Left Leg: The Story of Christy Brown

моя ліва нога

Крісті Браун народилася з ДЦП у бідній сім’ї. Всі вважали, що він нічого не тямить і скоро помре. Але його власна жага до життя, наполегливість і мужність, а потім любов і турбота матері зробили диво. Крісті зміг говорити, писати і малювати пальцями лівої ноги. Він став відомим художником, який по-спражньому вистраждав своє мистецвто, і знайшов кохану.

Тост
Toast

тост

Фільм про хлопчака Найджала – майбутнього шеф-кухаря ресторану “Савой” в Парижі. Його мама вміє готувати лише тости, а ось син, здається – справжній геній кулінарії. Єдиний хлопчик у кулінарному класі, майстер тортів, тістечок та пасти. Мама помирає і його батько одружується на незграбній прибиральниці і кухарці. Хлопчик і мачуха починають серйозну кулінарну боротьбу за місце в серці батька.

Кон-Тікі
Kon-Tiki

кон-тікі

Фільм про легендарну мандрівку і подвиг норвезького вечного-антрополога Тура Хеєрдала, який зумів пройти на плоті з Південної Америки в Полінезію. Він пройшов 3770 морських миль у водах Тихого океану на плоті “Кон-Тікі” у 1947 році, перевернувши уявлення про межі людських можливостей.

Великі очі
Big Eyes

великі очі

Кінострічка про художницю Маргарет Кін – основоположницю поп-арту. Її картини з зображеними на них дітей з великими очима висіли у кожному будинку. Ось тільки їй довелося не один рік мовчати, а потім і боротися, доводячи, що ці картини створила вона, а не її чоловік, який видавав із себе художника, облутуючи жружину сітями брехні, фальшу та страху.

Дика
Wild

дика

Історія про Шеріл Стрейд, яка втратила матір і розвелася з коханим чоловіком. Їй зовсім не хочеться жити і у неї зникла надія на щастя. Але вона вирішує наодинці без будь-яких туристичних навичків пройти тихоокеанську туристичну стежку довжиною у 1800 кілометрів за три місяці. Якщо зможе це, то й зможе змінити своє життя.

10 фільмів, після перегляду яких хочеться йти здійснювати свою мрію