Як взнати характер жінки по зрізі її губної помади

 
Як взнати характер жінки по зрізі її губної помади

Нове відкриття. Спеціалісти запевняють, що навіть зріз помади може розказати про жінку дещо особисте. Цікаво дізнатися? Шукайте свій варіант і дивіться результат.

pomada

1. Форма, скошена з обох боків. Власниця цієї помади допитлива і життєрадісна. Вона дуже енергійна і прагне взяти участь абсолютно у всьому. Вперта, тому завжди йде до кінця.

2. Рівномірно закруглена. Така дівчина любить бути кращою у всьому. Не сприймає безладу та ліні. Вона працелюбна та дбайлива, уміє знаходити компроміси та вести перемовини.

3. Плоска і увігнута форма. Розумна та багатогранна. Вміє знаходити цікаве у найменших дрібницях. Спілкуватися з такою дівчиною легко та приємно.

4. Форма загострена, як олівець. Власниця такої помади – дівчина зібрана та відповідальна. Дуже спокійна і неговірка. Їй буває складно знайомитися з новими людьми, зате до давніх вона ставиться дуже бережно.

5. Плоска форма. Така дівчина – наче промінь сонця. Життєрадісна і пустотлива. Вона завзятий оптиміст і джерело натхнення. Любить дітей і відкрита для нових знайомств.

6. Верх стертий до середини. Улюблене слово цієї дівчини – практичність. Вона не любить сюрпризів, вимагає організованості та відповідальності. Впевнена у собі, тому часто стає центром уваги.

7. Скошена під гострим кутом. Ця дівчина – справжня таємниця. Вона вміє тримати думки і емоції при собі. Оточує себе лише особливими, перевіреними часом людьми.

8. Під кутом з глибкою. Фантазерка. Така дівчина легко захоплюється чимось новим і пірнає з головою у будь-яку пригоду. Чуйна та добра, до неї тягнуться люди.

А який тип зрізу в твоєї улюбленої помади? Заглянь у косметичку та поділися результатом в коментарях.

Джерело: misstits.ru

Як взнати характер жінки по зрізі її губної помади