Незвичайний малюк, який вміє літати

 
Незвичайний малюк, який вміє літати

1-річний Вільям Лоуренс народився з синдромом Дауна.

Але його татко Алан не сприймає це як трагедію. У власному блозі Алан активно описує життя своєї сім’ї. До речі, в родині четверо абсолютно здорових діток, та хворий наймолодший Лоуренс.

В блозі тато Алан намагається підбадьорити батьків, які мають незвичайних дітей, та хоче донести таким родинам, що життя хворих діток не повинне бути сірим та похмурим. Вони теж заслуговують на любов, увагу та турботу!

А ще Алан полюбляє фотографувати та працювати з Фотошопом.

Таким чином на світ з’явилась дивовижна підбірка фото Лоуренса в польоті.

Дивіться:

down-syndrome-wil-can-fly-photography-adam-lawrence-4 down-syndrome-wil-can-fly-photography-adam-lawrence-5 down-syndrome-wil-can-fly-photography-adam-lawrence-6 down-syndrome-wil-can-fly-photography-adam-lawrence-8 (1) down-syndrome-wil-can-fly-photography-adam-lawrence-9 down-syndrome-wil-can-fly-photography-adam-lawrence-10 down-syndrome-wil-can-fly-photography-adam-lawrence-15 (1) down-syndrome-wil-can-fly-photography-adam-lawrence-18 down-syndrome-wil-can-fly-photography-adam-lawrence-19 down-syndrome-wil-can-fly-photography-adam-lawrence-20 down-syndrome-wil-can-fly-photography-adam-lawrence-24 down-syndrome-wil-can-fly-photography-adam-lawrence-25 down-syndrome-wil-can-fly-photography-adam-lawrence-28 down-syndrome-wil-can-fly-photography-adam-lawrence-39 down-syndrome-wil-can-fly-photography-adam-lawrence-40 (1) IMG_8539 Wil-Can-Fly-0 Wil-Can-Fly-21 wil-flies-bubbles-1024x681

Незвичайний малюк, який вміє літати