Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

З’явився першй трейлер фільму “Покликання” про успіх молодих українців

З’явився першй трейлер фільму “Покликання” про успіх молодих українців
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Чернівецький режисер Станіслав Пуздряк презентував трейлер до свого документального фільму “Покликання”.

Фільм розповідає про успішних молодих українців, які, довели, що попри всі страхи та стереотипи можна досягнути успіху у будь-якій справі.

“Ми розкажемо історії молодих підприємців, художників, музикантів та інших людей, котрі не побоялись ризикнути і почати рухатись в своєму, унікальному напрямку. Це звичайні люди, які своїм прикладом можуть надихнути нас на нові звершення”, — зазначає Станіслав.

Ідея створення кінострічки з’явилася у чоловіка після того, як він помітив, як багато молодих людей роками працюють на роботі, яка не приносить їм ні задоволення, ні гідного заробітку.

“Поспілкувавшись з десятками друзів і знайомих, дійшов висновку, що більшості просто не вистачає часу мріяти, ставити цілі і розвивати власні амбіції. Наразі я маю величезну амбіцію — пролити хоча б трохи світла на весь спектр наших можливостей. Довести на реальних прикладах, що все, що ми здатні уявити, реальне”, — розповідає відеограф.

На сьогоднішній день вдалося відзняти вже три інтервю у Чернівцях, Одесі та Копенгагені. Далі автор планує знімати у Карпатах, Києві та інших місцях, де знайде цікавих особистостей.

“Фільм буде побудований на декількох сюжетних лініях, в кожній з яких головний герой розповідає про свій нелегкий шлях. Наразі закінчено лише 10 відсотків загальної роботи. Зйомки та монтаж триватимуть на протязі декількох місяців”, — розповідає Станіслав.

Джерело: molbuk.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Оголошення

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: