Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Йому 109 і він в’яже светри для пінгвінів…

Йому 109 і він в’яже светри для пінгвінів…
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Дивовижно, які круті речі відбуваються в нашому світі. В Австралії 109-річний Альфред Дейт був уже відомий як найстаріша людина цієї країни. Однак недавно він отримав всесвітню славу завдяки тому, що став в’язати светри для маленьких пінгвінів. На перший погляд може здатися, що старець просто з’їхав з розуму. Але прочитавши цю історію, ви зрозумієте, що доброті цієї людини немає меж.

1133

Коли нам кажуть про пінгвінів, ми зразу уявляємо собі сувору Антарктиду, її безмежну кригу та холод. Але між пінгвінами є окремий вид – маленькі пінгвіни, які живуть лише в Австралії і Новій Зеландії, і об’єднуються в колонію на острові Філліп, яка налічує 32 тисячі особин. Саме ці маленькі пінгвінчики постраждали від розливу нафти біля острова. Працівники фонду захисту тварин знайшли досить оригінальне рішення проблеми – одягнути пінгвінів у светри, щоб токсини не проникали у внутрішні шари оперення і не порушували природній процес теплообміну пташок. Щоб захистити якомога більше пінгвінів, довелося кинути заклик про допомогу. На нього відгукнулося багато добровольців, в тому числі і наш герой.

250

Альфред у в’язанні справжній профі, адже перший светр він зв’язав ще в 30-х роках минулого сторіччя. Тобто стаж його в’язання досягнув 80-ти років. Він із задоволенням взявся за роботу і зв’язав багато яскравих, а головне – цінних для тварин светрів.

Близько 95% “одягнутих” пташок вдалося врятувати завдяки доброті таких людей як Альфред.

Зараз дідусь продовжує в’язати ці маленькі обладунки для пінгвінів. Також тішить своїми незвичними светрами друзів та родичів. Він один з тих людей, які просто не можуть сказати “ні” доброму вчинку.

341

Нам усім варто пам’ятати, що справжні подвиги складаються часто з маленьких добрих справ, і щоб врятувати життя не обов’язково бути супергероєм.

439

Джерело: laykni.com

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: