Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

500 людей скинуться грошима, щоб відкрити в Києві соціальний ресторан

500 людей скинуться грошима, щоб відкрити в Києві соціальний ресторан
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

У Києві відкриють проект соціального підприємництва Urban Space 500. Засновниками цього ресторану, який буде допомагати місту, стануть 500 добровольців, кожен з яких вкладе по $1000. Відкрити заклад планують вже у цьому році.

82d3c44-urban-space-500

До Києва дійшли ідеї соціального підприємництва в ресторанній сфері. Варто зауважити, що Україні вже є ініціативи за такою схемою. Так, нещодавно в Одесі почали збирати гроші на «4city», на який по $1000 мають скинутись 300 людей, а в Івано-Франківську ще з 2014 існує Urban Space 100. Філіал саме цього закладу і планують відкрити в столиці.

500 людей дадуть по $1000 на відкриття ресторану – і більше цих грошей не побачать. Але отримають можливість впливати на те, які проекти буде підтримувати заклад. Велику частину прибутку – 80% – в новому ресторані стануть віддавати на громадські некомерційні проекти у Києві.

У комплекс увійде ресторанна частина, майданчик для різних корисних подій, а також студія Urban Space Radio. Соціальною складовою займатиметься «Інша освіта» спільно з платформою «Тепле місто», а ресторанну частину візьмуть на себе «DRUZI Cafe & Bar».

«Це складний тест для суспільства на предмет того, чи здатні ми знаходити спільну мову в груповій командній динаміці, – розповів Platfor.ma керівник платформи “Тепле Місто” Юрій Филюк. – В Urban Space в Івано-Франківську – 100 засновників. В певні моменти було непросто знайти спільне бачення, але все ж кожен раз нам це вдавалося. В Києві ж будуть 500 засновників та інша культура міста. Сподіваюсь, ці два параметри разом зіграють з позитивним результатом, і проект буде успішно і органічно розвиватися. Також дуже багато буде залежати від організаторів на місці. Дуже вірю і в одних, і в других».

Якщо ви бажаєте стати співзасновником Urban Space 500, можете написати про це на пошту urbanspace500@gmail.com.

Джерело: news.platfor.ma

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: