Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

7 причин пити воду з лимоном щодня

7 причин пити воду з лимоном щодня
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Для повноцінної і правильної роботи нашого організму протягом дня дуже важливо насичувати його з самого ранку необхідними макро- і мікроелементами. Залежно від того, як і з чого ви починаєте свій ранок, залежить загальний стан організму на весь день.

Встати не з тієї ноги з ранку – це просто забути випити воду з лимоном! Серйозно, просто випиваючи щодня воду з лимоном, ви зможете відчутно поліпшити здоров’я свого організму. Сама по собі вода – важливий для організму елемент, потреба в ній – життєва необхідність. Вода виводить з організму токсини і інші шкідливі речовини, бере участь у важливих транспортувальних процесах клітин і багатьох, багатьох інших. Лимон додає антиоксиданти, які використовуються для підвищення імунної системи.

лимон

Отже, нижче перелік важливих переваг, щоб взяти за звичку щодня вживати цей простий і ефективний напій:

1. Свіже дихання

Лимон – природний засіб для освіження дихання. Просто випивайте лимонну воду після того, як почистите зуби, і ваше дихання надовго залишиться свіжим!

2. Усунення запорів

Лимонна вода творить чудеса! Питна вода дуже важлива для травлення, і, щоб уникнути зневоднення, необхідно пити з кожним прийомом їжі (багато лікарів рекомендують випивати склянку за 20-30 хв до прийому їжі). Відмінний варіант, якщо ви додасте лимон. Він сприятливо діє на кишечник і знижує ризик запорів.

3. Зменшення відчуття голоду

Вживання цієї води дає відчуття ситості. Це дуже допоможе людям, які хочуть позбавити себе від зайвої ваги, знизить бажання зробити «шкідливий перекус» протягом дня.

4. Ліки від похмілля

Цей напій ідеально підійде як еліксир життя, для відновлення після бурхливих веселощів. Вчора було весело, а на ранок ледве живий?! Вода з лимоном – і ти як новенький.

5. Рівень рН

Пити воду з лимоном також дієвий спосіб, щоб збалансувати кислотність рН у вашому тілі. Якщо ви відчуваєте спрагу перед сном або з ранку – це ознака дисбалансу. Випийте склянку лимонної води!

6. Природний детоксикант

Лимонна вода є одним з кращих природних детоксикантів. Цей напій здатний вивести все, що не подобається вашому організму.

7. Чудовий настрій

Неймовірно, але цей простий напій покращує настрій. Зажурилися? Попийте водички!

Джерело: Finedays

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: