Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

«Ой Горе Тій Чайці»: улюблена пісня Гетьмана Івана Мазепи отримала нове життя

«Ой Горе Тій Чайці»: улюблена пісня Гетьмана Івана Мазепи отримала нове життя
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Співак DIMA LIBRA, тріо бандуристок Kvitana та бітбоксер Dorian Shuffle об’єднали свої таланти, аби Легенда ожила. Улюблена пісня Гетьмана України Івана Мазепи «Ой Горе Тій Чайці», авторство якої багато хто приписує самому Гетьманові, отримала друге, осучаснене, життя.

Прем’єра відео на спільну композицію DIMA LIBRA, тріо бандуристок Kvitana та бітбоксера Dorian Shuffle відбулася 21 серпня 2017 року на MusicVideoUA (MVUA).

Як зізнається Дмитро Іващенко (справжнє ім’я DIMA LIBRA), ця пісня у його репертуарі вже понад дванадцять років. Він залюбки співає її і в маленьких залах, і на великих урочистих заходах.

«Я дуже люблю цю пісню і періодично повертаюся до неї, але із новим баченням. Намагаюся не відходити від її драматичного настрою. Так я виконував її і під акомпанемент роялю, і a capella, і у складі вокального секстету. І тепер відчув потребу заспівати її із бандурою – інструментом, який я просто обожнюю. До того ж, саме тембр бандури мені нагадав тембр матері – образу, який собою уособлює чайка. І тріо Kvitana з їхнім співом доповнили цей жіночий образ. Чи вийшло у нас – судити людям», – зазначає співак.

Зі свого боку, одна з учасниць тріо Kvitana Ольга Розколотько, коментуючи спільну роботу, зазначила, що незважаючи на трагічні сторінки нашої історії, життя продовжується.

«Найтемніша ніч – перед світанком, так і чайка – це символ відродження, успіху та перемоги. Слід пам’ятати, що чайка – це ще й унікальний плавзасіб козаків. Нам було дуже приємно працювати у творчому синтезі з чудовим музикантом і людиною DIMA LIBRA. Скільки струн в бандурі, стільки можливостей розвитку в нашій державі. Ніколи не втрачайте надію і вірте у світле майбутнє», – зазначила Ольга Розколотько.

Оператор-постановник відео – Антон Пожидаєв.
Ідея – DIMA LIBRA.
Запис звуку та відео відбувся на студії KASKA records.

Дмитро Іващенко (DIMA LIBRA) відомий за своєю участю у низці співочих телепроектів, зокрема, «Голос країни», «Шанс» та «Співай, як зірка».

Про свій колектив учасниці тріо Kvitana кажуть так:

«Мета інструментально-вокального колективу “Kvitana” – гармонійне поєднання краси та стилю, професіоналізму і таланту, гри та вокалу. Оригінальний формат, що розкриває музичний символ України – бандуру – по-новому: сучасно та неординарно. Прагнемо, аби тріо Kvitana – це було стильно, модно і по-українськи».

Справжнє ім’я бітбоксера Dorian Shuffle – Володимир Яковлев.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: