Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Українець вступив відразу до 10 вишів США і став однокурсником доньки Обами

Українець вступив відразу до 10 вишів США і став однокурсником доньки Обами
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Георгій Солодко вважає, що будь-який випускник з української глибинки може вступити до американського вишу.

Студент київського Фінансово-правового ліцею Георгій Солодко поступив відразу до 10 вишів США, але у підсумку обрав вчитися у Гарварді і став однокурсником доньки екс-президента США Малії Обами.

Про це пише видання Proman.

Георгій розповів, що подавав документи до 20 американських вишів, з десяти з них отримав пропозицію. Він довго вибирав між Стенфордом і Гарвардом, але в підсумку вирішив зупинитися на останньому.

Українець отримав від Гарвардського університету грант у розмірі 300 тисяч доларів – ці гроші покривають витрати на чотири роки навчання, харчування та житло. Підручники та авіаквитки він купує за свій рахунок, також сам покриває витрати на участь в наукових конференціях.

Незважаючи на те, що Георгій Солодко єдиний українець в Гарварді, він упевнений, що будь-який випускник з української глибинки може стати студентом топового американського вишу. Але для цього потрібно показувати хорошу успішність, бути наполегливим і мати активну життєву позицію

“Перше, що потрібно для вступу до топових американських вишів, — це високий середній бал абітурієнта. Він повинен бути не нижче 11,7-11,8 балів за 12-бальною шкалою. Багато хто вважає, що оцінки – це не важливо, що вони не відображають реальний рівень знань і за великим рахунком нічого не значать. Але це не так. Із середнім балом в 6,0 вам не стати студентом Гарварду”

– розповів Солодко.

Що стосується перспектив після закінчення вишу, Солодко каже, що початковий досвід роботи хотів би отримати у США, але не виключає повернення в Україну.

“Враховуючи, що багато американських компаній мають філії в Україні, не виключено, що я повернуся в країну і буду працювати в одній з них. Крім того, мене звуть назад певні волонтерські плани”

– розповів він.

Якщо говорити про довгострокові перспективи, то Георгій Солодко хотів би керувати своєю компанією. Але швидкість життя і змін у США настільки високі, що зараз йому важко говорити, чим буде займатися через 5-7 або 10 років.

Джерело: amazing-ukraine.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: