Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Як слухати музику в Facebook (Фейсбук). Проста інструкція

Як слухати музику в Facebook (Фейсбук). Проста інструкція
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Для багатьох українців соціальна мережа Facebook до недавнього часу залишалася “темним лісом” з незручним дизайном та відсутністю халявної музики, як, наприклад, у VK.

У даній статті kozakorium.com розповів, як легко та безкоштовно слухати улюблену музику в Facebook. Ось проста покрокова інструкція зі скріншотами для веб-браузера Google Chome.

  1. Необхідно перейти на сторінку додатку MuzekBox та натиснути кнопку “Встановити на Chrome“. До слова, додаток розробила українська IT-компанія StepInMobile.
  2. Після цього перед Вами з’явиться невелике діалогове вікно (див.фото нижче). Натисніть “Додати розширення” та очікуйте кілька секунд поки воно встановиться на Ваш браузер.
  3. Після завершення операції Ви побачите напис “Музика для Facebook успішно встановлена“.

  4. Заходимо на свою персональну сторінку в мережі Facebook і розпочинаємо слухати улюблену музику.
  5. Кілька слів про додаток. Плагін доступний для браузерів Chrome, Mozilla і Internet Explorer. Після його встановлення в інтерфейсі Facebook з’являться елементи керування музичним плеєром. Додаток може шукати музику просто в рядку пошуку Facebook, додавати її в плейлист і ділитися з друзями. Якщо є бажання, можна імпортувати вже готовий плейлист з “ВКонтакте”, однак для цього потрібно дати плагіну доступ до вашого аккаунту в російській соцмережі.

    Сервіс відтворює музику з YouTube, таким чином, що по-факту користувач слухає кліпи артистів. Збоку в плеєрі можна побачити невелике віконце з відео-рядом.

    Джерело: kozakorium.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: