Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

The Hardkiss презентував кліп на новий сингл “Мелодія”

The Hardkiss презентував кліп на новий сингл “Мелодія”
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Сьогодні, 19 квітня, відбулася прем’єра нового кліпу гурту The Hardkiss. Екранізована композиція має назву «Мелодія» та є третім синглом із майбутнього, третього за рахунком, лонгплею «Залізна Ластівка»


«Це історія про щасливе кохання. Це зізнання дівчини, маніфест коханій людині. Коли людина закохана – вона нікого і нічого навколо не помічає. Коханий – єдиний у своєму роді, він як мелодія звучить у всьому навколо: космосі, свідомості, душі. Мені дуже хотілося передати у пісні, а Валу – показати у кліпі, що любов – вона дуже різна і багатогранна. У кожного у житті своя мелодія. Для одного це кохана людина, для іншого – кращий друг, для батьків – їхні діти. Так, хтось так і не знайшов свою мелодію, він самотній. Але коли знайде – порине у неї з головою, зануриться у цей Космос»

– розповідає про екранізований трек фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна.

Режисером виднограю, традиційно, став гітарист та креативний продюсер гурту Валерій Бебко. Операторську роботу виконав Ярослав Пілунський.

«Проаналізувавши майбутній альбом, ми дійшли висновку, що у ньому буде безліч “космосу” – чогось позачасового і неземного. Тому цим відео ми вирішили продовжити космічну концепцію.
Історія розгортається у двох площинах. Це Земля, 50-ті роки, вулиця, на якій люди поспішають у своїх справах і не помічають прибулицю з майбутнього. Друга площина – це Космос, у якому і розгортається історія кохання двох астронавтів. Від цієї любові все навколо вибухає і розбивається на атоми»

– описує виднограй його режисер.

Кліп «Мелодія»:

Джерело: musicinua.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: