Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Люди, які часто плачуть, насправді психічно сильніші

Люди, які часто плачуть, насправді психічно сильніші
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Ви соромитесь плакати, тому що дорослі люди так не роблять? Та чи відомо вам, що сльози не тільки допомагають позбутись негативних емоцій, але й виводять токсини, вбивають 90-95% бактерій протягом 5-10 хв, а також покращують зір.

Сльози завжди сприймались як ознака слабкості та жалю до себе. Але люди полюбляють ігнорувати те, що насправді сльози — природній стан вираження емоцій. Як природно веселитись, коли у житті відбувається щось хороше та приємне, так само і природно плакати, коли доводиться долати труднощі.

Нема нічого поганого в тому, що ви часто даєте волю сльозам, і це аж ніяк не ознака слабкості та нестабільності. Насправді, це вказує на те, що ви — психічно сильніша людина.

Ось кілька характерних ознак таких особистостей:

1. Вони не бояться показувати свої емоції

Якщо у вашому житті станеться щось хороше, наприклад, ви виграєте в лотерею, хіба ви не будете радіти та сміятись? А тепер уявіть, що ви розійшлись з коханою людиною. У вас є право розплакатись через це.

Люди, які плачуть, розуміють, що таким чином вони лиш виражають свої емоції, які нічим не гірші за ті, які відображають радість та щастя.

У таких людей є мужність не приховувати себе справжніх, вийшовши за усталені рамки суспільства. Адже більшість з нас бояться показувати справжні емоції через думку інших.

2. Вони розуміють, що сльози допомагають очистити душу

Незважаючи на те, що сльози вважають ознакою слабкості, вони мають здатність очищувати душу. Люди, які плачуть, насправді сильніші за інших, тому що можуть відпустити свій стрес за допомогою сліз. Завдяки цьому вони почуваються набагато краще.

Чим більше ви придушуєте свій сум і печаль, тим більший тягар огортатиме вас. Сльози звільняють розум він негативних емоцій.

3. Вони знають, що сльози сприяють кращому самопочуттю

Можете назвати це парадоксом або іронією життя, але виплакавшись, людина справді почувається значно краще. Багато досліджень на цю тему показало, що люди, які часто плачуть, стверджують, що саме вираження емоцій допомагає їм почуватись краще і більш щасливішими. Як це можливо? Виявляється процес плачу стимулює мозок вивільняти гормони щастя (ендорфіни), які зі свого боку викликають почуття спокою, радості та полегшення.

А ще, коли людина плаче, в її організмі знижується рівень марганцю, який, якщо довгий час не виводиться, може негативно впливати на тіло та мозок.

Звичайно, ніхто не каже, що, як тільки ви розплачетесь, всі ваші проблеми вирішаться. Але коли люди це роблять, вони розуміють, що після сліз вони почуватимуться більш спокійними та врівноваженими, а це допоможе поглянути на проблему під іншим кутом.

4. Вони не переймаються через роль в суспільстві

Багато людей не плачуть через клеймо, яке на цей процес поставило суспільство. Чоловіків можуть не на жарт зацькувати за таке, а жінок розцінюють як осіб, які вимагають занадто багато уваги від інших.

Але насправді не всі жінки, які плачуть, нестабільні особистості, а чоловіки від цього не стають менш мужніми. Тож ті, хто плаче, достатньо хоробрі, тому що здатні вийти за встановлені соціумом межі.

5. Вони заохочують інших не боятись показувати свої почуття

Люди, які не бояться плакати, заохочують інших залишатись чесними з собою та своїми почуттями.

Та чи знаєте ви, що сльози не тільки допомагають позбутись негативних емоцій, але й виводять токсини, вбивають 90-95% бактерій протягом 5-10 хв, а також покращують зір. Тож напрошується висновок, що люди, які плачуть, не лише сильніші емоційно, але й більш здорові та розумні.

Джерело: mizky.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: