Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Могилевська презентувала зворушливий кліп, присвячений Кузьмі

Могилевська презентувала зворушливий кліп, присвячений Кузьмі
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Тренер Голосу. Діти та переможниця минулого сезону оновлених Танців з зірками Наталія Могилевськапрезентувала довгоочікуваний кліп на композицію Personal Jesus. Цю роботу зірка присвятила культовому українському музиканту Андрію Кузьменку, з яким у неї були приятельські стосунки.

Про це повідомляє ТСН

Нове відео позбавлене спецефектів. У ньому немає нічого зайвого. І це лише загострює увагу на душевності пісні та емоціях Могилевської. У кліпі вона стоїть на сцені, а в залі за її виступом спостерігає «Кузьма».

«Кузьма був моїм кумиром. Він був дуже справжнім. Я цього не розуміла. Через 10 років після того, як ми припинили працювати в Шансі, я подзвонила йому і сказала: «Я хочу попросити в тебе пробачення, якщо якимось-чином образила тебе». Кузьма сказав: «Ти що! Все гаразд!». Через два місяці його не стало.

Він був людиною, яка ніколи не показали би, що всередині щось не так. Завжди як пожартує! Але що стояло за цим гумором, якої глибини переживання! Ніхто насправді не встиг його розгледіти», — пригадала Могилевська.

Джерело: amazing-ukraine.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Вам буде цікаво

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: