Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Київський фолк-рок-гурт MniShek презентував нову оптимістичну пісню «Дякую Тобі»

Київський фолк-рок-гурт MniShek презентував нову оптимістичну пісню «Дякую Тобі»
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Київський фолк-рок-гурт MniShek презентує нову оптимістичну пісню «Дякую Тобі».

«Коли у людини є мрія, мета і усі сили та прагнення спрямовані на її досягнення, світ навколо починає вібрувати, пульсувати у такт цій меті та сприяє її здійсненню. Усі, хто вже був або є у цьому потоці, не може заперечувати його існування. І як ми його не назвемо – допомога Всесвіту, янгол-охоронець, космічна енергія – ця сила не припинить своєї дії і буде вести нас через усі перешкоди до перемоги над обставинами, над зневірою, над собою»

– розповідають музиканти про основну ідею пісні «Дякую Тобі».

Премєра композиції відбулася 12 листопада 2018 року разом із лірик-відео на неї.

«Ми отримуємо допомогу, коли вона нам дійсно потрібна і ми маємо бути вдячні за це. Оскільки така композиція має надихати, то й музичний супровід цього разу вийшов більш експресивний, що є черговим експериментом дял нас»», – наголошують учасники колективу.

Зазначимо, гурт MniShek було засновано у Києві в 2016 році. У своїй творчості музиканти поєднують фольклорні мотиви народних пісень різних країн світу з сучасними музичними тенденціями. У активі групи, окрім оригінального матеріалу, є пісні, створені на основі українських, болгарських, сербських і польських народних мотивів.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: