Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

20 найвеселіших світлин Всесвітнього конкурсу смішних знимків 2019

20 найвеселіших світлин Всесвітнього конкурсу смішних знимків 2019
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Нарешті настав час цього конкурсу. Вже вп’яте Всесвітній конкурс комічних знимків продовжує нагороджувати переможців, які змогли спіймати вдалий і водночас смішний кадр.

Окрім сміху мета конкурсу — дуже серйозна, зазначають його засновники Пол Джойнсон-Гікс і Том Саллам. “Пам’ятайте, ми — за збереження”, — пишуть автори. “Ми хочемо, щоб і ви підняли свій стяг у боротьбі за збереження дикої природи, вдарили в барабани, заграли на цимбалах, здійняли галас — хочемо поширити слово “дика природа”, яка, як знаємо, зараз на межі виживання, хочемо щось зробити, щоб її врятувати.

Завдання для суддів було надскладне — звести кількість найкращих світлин до 40 фіналістів. Проте вони все ж зуміли — і перед нами результати. Котрі вам найбільше припали до душі? Гортаємо добірку світлин й обираємо найкращих.

Джерело: Тутка

1. Сімейна суперечка

Том Саллам, один зі співавторів конкурсу, розповів про здобутки цьогорічного етапу. “Певний, що цього року в нас найкраща підбірка фіналістів”, — резюмує чоловік. “Змагатися хочуть все більше людей, цьогоріч отримали більш ніж тисячу робіт з майже 80-ти країн світу. Класно, що наш челендж не має кордонів”.

2. О, Господи!

“Наше основне гасло цього року — кожна людина може внести свою лепту у справу збереження довкілля. Не обов’язково робити великі справи — досить маленького жесту, і все стане по-іншому. Наші маленькі поради для людей, які бажають прикластися до справи природозбереження:

Купуйте обдумано

Так, це легко для кожного. Наприклад, не купуйте продуктів з пальмовою олією — насадження останньої руйнують джунглі й таким чином посилюють вплив на світову атмосферу. Уникайте речей, які не підлягають перероблюванню. Візьміть собі за звичку — купувати одну баночку йогурту на людину (адже пластик саме з-під йогурту не підлягає перероблюванню). Це можливо, ми знаємо — маємо друга в Лондоні, який успішно цим займається.

Домашній розхід води

Так, варто подумати — чистимо зуби, а вода безцільно стікає у злив. Економте воду при прийманні душу, поливаючи свій сад. Якщо кожен почне економити, мільярди літрів свіжої води будуть врятовані, вони зможуть наповнити ріки, напоїти рибу, врятувати озера, дати лісам і деревам можливість буяти й виробляти більше кисню для нас, людей, а для природи — більше поживи для її мешканців.

3. Вона якраз позаду мене, так?

Стати “Активним прихильником дикої природи”

Що ж, вперше чуєте? Ця людина — не обов’язково палкий активіст, проте котра дуже переймається станом довкілля і всім, що там відбувається. Насправді, це не важко. До прикладу, заохочуйте рідних та друзів звертати увагу на проблеми, про які йшлося вище, діліться ними в соцмережах, барі, на роботі. У вас на роботі займаються природними ініціативами? Поспілкуйтеся з відповідними службами через електронну пошту чи в соцмережах, знайдіть органи, які займаються збереженням природи, розпитайте, які заходи вони для цього впроваджують. У вас є право голосу, як і в кожного з нас — скористайтеся ним, не бійтеся.

4. Тримай життя за…

5. Білка загадує бажання

Том зазначає, що серед фотографів дикої природи 30% професіоналів і 70% — аматорів. Організатори виступають найперше за збереження довколишнього середовища.

Том пояснив: “Всі ми щиро віримо, що от такі “маленькі” знимки — добрі справи допоможуть у справі порятунку планети. Стежачи за нами в соцмережах, підтримуючи фінансово ви вже робите свої кроки, свій вклад у збереження дикої природи”.

6.

Увага! Окреслення меж своєї території! Увійшовши в її межі, ви берете всю відповідальність на себе!

7. День розпатланого волосся

8. Непристойна пропозиція

9. Бути чи не бути?

10. Щось в тому вальсі пішло не так

11. Мені пасуй!

12. Ведмедики грізлі

13. Бабуїн на риболовлі

14. Чо ти психуєш?

15. Загублений

16. Парне фігурне катання

17. Зебри регочуть

18. Один, два, три, чотири, п’ять — я іду тебе шукать

19. Олень? Який олень?

20. Важкий ранок понеділка

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: