Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

10 найкращих порад від Ошо

10 найкращих порад від Ошо
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Яка різниця, хто сильніший, хто розумніший, хто красивіший, хто багатший? Адже в кінцевому підсумку має значення тільки те, щаслива ти людина чи ні.

Вчення Ошо не дає готових швидких відповідей на всі питання, а лише надає багату основу, яка спочатку дає хороший старт для пошуку свого шляху і формування власних умовиводів.

10 найкращих порад від Ошо:

Люди спиймають все так серйозно, що це стає тягарем для них. Вчіться більше сміятися. Як на мене, сміх так само святий, як і молитва.

Кожна дія веде до негайного результату. Будьте уважні і спостерігайте. Зріла людина – та, яка знайшла себе, яка визначила, що для неї правильно і неправильно, добре і погано. Вона це зробила сама, тому у неї є величезна перевага перед тими, хто не має своєї думки.

Всі ми унікальні. Ніхто не має права вказувати, що є правильно, а що неправильно. Життя – експеримент, в ході якого ми визначаємо ці мінливі поняття кожен день. Часом, можливо, ви зробите щось неправильно, але саме завдяки цьому ви матимете величезну користь.

Трапляються моменти, коли Бог приходить і стукає у ваші двері. Це може статися одним з мільйона способів – через жінку, чоловіка, дитину, любов, квітку, захід або світанок … Будьте відкритими, щоб почути це.

Прагнення бути незвичайним – звичайнісіньке бажання. А ось розслабитися і бути звичайним – дійсно незвично.

Життя – це низка загадок і таємниць. Її не можна передбачити. Але завжди є люди, яких влаштувало б життя без таємниць – разом з ними пішли б страх, сумніви і тривоги.

Для початку почуйте себе самого. Навчіться отримувати задоволення від компанії самого себе. Стати настільки щасливим, що вас більше не буде турбувати, прийде до вас хтось чи ні. Ви вже повноцінні. Ви не чекаєте з трепетом, чи постукає хтось у ваші двері. Ви вже вдома. Якщо хтось прийде – прекрасно. Ні – теж добре. Тільки з таким ставленням можна починати відносини.

Якщо ти багатий, не думай про це, якщо ти бідний – не сприймай свою бідність всерйоз. Якщо ти здатний жити в світі, пам’ятаючи про те, що світ – це тільки спектакль, ти будеш вільним, тебе не торкнуться страждання. Страждання відбуваються тільки від серйозного ставлення до життя. Почни ставитися до життя як до гри, радій їй.

Сміливість – це рух в невідоме, незважаючи на всі страхи. Сміливість – це не відсутність страху. Безстрашність трапляється, коли ви стаєте все сміливіші і сміливіші. Але на самому початку різниця між боягузом і сміливцем не так вже й велика. Єдина відмінність – в тому, що боягуз слухає свої страхи і дотримується їх, а сміливець залишає їх в стороні і рухається далі.

Ви змінюєтеся кожної миті. Ви подібні річці. Сьогодні вона тече в одному напрямку і кліматі. Завтра – в іншому. Я жодного разу не бачив одне і те ж обличчя двічі. Все змінюється. Нічого не стоїть на місці. Але для того, щоб це бачити, потрібні дуже проникливі очі. Інакше опускається пил, і все стає старим; здається, що все вже було.

Слухайте свідоміше. Пробудіть себе.
Коли відчуваєте, що все набридає, штовхніть себе як слід. Себе, а не іншого.
Відкрийте очі. Прокиньтеся. Слухайте знову.

Джерело: fit4brain.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: