Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Фото тата-крокодила, який катає на спині 100 діток, підкорило світ

Фото тата-крокодила, який катає на спині 100 діток, підкорило світ
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 


Індійський фотограф Дхрітіман Мукерджі провів кілька тижнів в розташованому в Індії національному заповіднику під назвою Чамбал. І там він зміг зробити неймовірне фото, на якому величезний крокодил пливе по священній річці і «перевозить» на своїй широкій спині сотню маленьких дитинчат.


Гавіали, які проживають в Гангу, знаходяться на межі вимирання через погіршення умов в їх природному середовищі існування. Всього в Непалі та Індії залишилося близько шестисот п’ятдесяти дорослих представників цього рідкісного виду, а в Чамбалі знаходиться велика частина особин – п’ятсот. Ці унікальні рептилії досягають в довжину більше 4-х метрів і важать до 900 кілограмів.


Джерело: https://www.bbc.com/


Інші крокодили транспортують потомство в пащі, але морда Гангських гавіалів вузька і довга, а зуби – неймовірно гострі. Тому представники цього виду вибрали інший спосіб переміщення малюків по воді – на великих спинах. На знімку Мукерджі – величезний самець, який, ймовірно, злучитися з сімома або вісьмома самками (це пояснює настільки численний виводок). Всі маленькі крокодильчики влаштувалися на спині батька: саме особини чоловічої статі виконують функції транспортування.


Джерело: https://www.bbc.com/


Фото, зроблене талановитим і терплячим фотографом, отримало найвищу оцінку на конкурсі, проведеному Музеєм природознавства Лондона. Мукерджі – один з номінантів на премію «Фотограф дикої природи року». Його знімок увійшов до сотні найдостойніших, і Дхрітіман має всі шанси здобути перемогу. Переможців оголосять 13-го жовтня під час пересувної виставки.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: