Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Поки ви спите, з вами відбуваються неймовірні речі

Поки ви спите, з вами відбуваються неймовірні речі
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Неймовірно, але факт. Як це відбувається?


Коли ми глибоко спимо, ми повністю відриваємося від зовнішнього світу і наше тіло перестає “існувати”, оскільки мозок перестає працювати, перестає функціонувати. Як це відбувається? Існують кілька циклів сну


Перший цикл – це стадія повільного сну. Ми перестаємо бачити, потім чути і відчувати. Друга стадія відбувається, коли наш мозок ще усвідомлює все, що відбувається навколо. Потім пройшовши третю і четверту стадію, ми входимо у фазу швидкого сну, коли нам починають снитися сни, але повноцінний цикл відбувається близько п’яти разів і триває десь від 90 до 120 хвилин в цілому.


Виводяться токсичні речовини

Дослідження показали, що під час сну з нас виводяться токсичні речовини і деякі молекулярні відходи, при довгому присутності яких може розвинутися хвороба Альцгеймера.

Довгострокова пам’ять.

Коли людина спить, вся нова отримана інформація переходить від короткочасної пам’яті до довгострокової, тому є теорія, що вчитися перед сном ефективно. Але потрібно обов’язково висипатися, а не зубрити всю ніч, щоб мозок встиг зробити весь цей процес.


Стаємо нерухомими

Раніше ми говорили про фази сну. Так ось на другій стадії нейрони в мозку перестають працювати, а вони відповідальні за рухову систему. Цей параліч відбувається протягом деякого часу для нашої ж безпеки.

Недосипання причетне до переїдання

Чому ж? При нестачі здорового сну, у людини відбувається вироблення гормону “греліну”, який відповідає за голод. Тому нас найбільше тягне до калорійної їжі, коли наш сон не відновлений.


Приймаємо серйозні рішення

Якщо ви не можете вирішити проблему – краще йдіть спати, все вирішиться! Виявляється, що під час сну наш мозок аналізує всі можливі проблеми, тому вранці питання легше вирішити.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: