Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Агаті Крісті стукнуло 40, коли її покликав заміж 24-річний Макс Мелоун. Покохав він її дуже…

Агаті Крісті стукнуло 40, коли її покликав заміж 24-річний Макс Мелоун. Покохав він її дуже…
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Агаті Крісті стукнуло 40, коли її покликав заміж 24-річний Макс Мелоун. Покохав він її дуже. Хоча на той час 40 років були майже старістю. І різниця у віці величезна.

Агата розсудливо порадилася із сестрою. І сестра ще більш розсудливо відповіла, що треба почекати. Агата набагато старша. Дуже набагато. Вона вже досить літня жінка. Тому треба не поспішати, а перевірити свої почуття та почуття чоловіка. Рочки три чекати у розлуці. А там все стане зрозуміло: кохання це чи захоплення.

Ось тоді Агата і ухвалила рішення. Вона відповіла сестрі ясно і просто: «Як бачиш, за три роки я ще більше зістарюся. Життя минає, і час швидкоплинний. Мабуть, я вийду заміж за Макса, доки він пропонує. І взагалі, чимало, що попереду»…

Ось це було розумне та здорове рішення. Іноді треба почекати, звісно, ​​і все перевірити. Але життя минає. І шанси зникають. І поїзд йде з перону — на нього можна не встигнути, поки прикидаєш, вичікуєш, сім разів відмірюєш… І Агата вийшла заміж та щасливо прожила з чоловіком до глибокої старості. А так, якби чекала, постаріла б.


І молодий чоловік міг би втомитися чекати — так теж буває. І взагалі, потім почалася війна, яку Агата і Макс дивом пережили і залишилися живими. Тож рішення часто не терпить зволікань.

Треба кувати залізо, поки гаряче, якщо йдеться про наше життя, про почуття, про нові можливості та шанси. Другого шансу може не бути. І три роки — це дуже довгий термін для досить короткого життя.


Максі та Агата прожили разом 45 років, хоча всі сумнівалися в успішності їхнього шлюбу.

Для письменниці чоловік завжди був головним у її житті. Навіть свого онука вона називала лише «другим коханим чоловіком». Але говорячи в численних інтерв’ю про свій шлюб, Макс і Агата завжди уникали слова «любов», віддаючи перевагу словам «удача», «щасливий випадок».

В автобіографії Крісті, підбиваючи підсумок свого довгого життя, називала зустріч з Максом Мелоуном головною подією долі: «Дякую тобі, Господи, за всю ту любов, яка була мені дарована»…

© Ганна Кір’янова

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: