Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Житель Великобританії місяцями катається рідною країною у віртуальній реальності (відео)

Житель Великобританії місяцями катається рідною країною у віртуальній реальності (відео)
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Британець Аарон Пьюзі (Aaron Puzey) вирішив проїхати 1500 кілометрів на велосипеді по Великобританії, не виходячи з кімнати. Його історія привернула увагу співробітників порталу The Verge.

cebddd1edc0e3f

Зі слів Пьюзі, перед тим, як почати свій незвичний експеримент, він роками проводив на велотренажері по півгодини в день, і цей процес почав його помітно втомлювати.

Я мріяв про те, що віртуальна реальність зможе зробити мої тренування веселішими. І ось – з’явилася технологія, з допомогою якої цю мрію можна реалізувати.

Аарон Пьюзі

Чоловік обзавівся шлемом Galaxy Gear і вирішив проїхати по усій довжині Великобританії (близько 1500 кілометрів) у віртуальній реальності. Для своїх цілей він використав дані Google Street View, на основі яких побудував власний симулятор велосипеда.

Відстань, яку Аарон долає у реальному житті, відображається на його моделі, в якій він при цьому може вільно крутити головою і дивится по боках.

Про свою “подорож” Пьюзі розказує у спеціальному блозі Cycle VR, куди публікує відеозвіти про кожну пройдену сотню кілометрів. Зі слів велосипедиста, з кожним днем він проводить у віртуальній реальності все більше часу і сподівається завершити свою подорож протягом 50 днів.

Головною проблемою для Пьюзі стала якість знімків Google Street View. Якщо будівлі у його моделі виглядають реалістично, то дерева перетворюються у “хаос”.

Інколи я бачу жуків на камері Google Street View, інколи з кольорами щось не так, інколи мене зустрічають дивні “чорні діри”. Але навіть з такими проблемами мені все одно здається, наче я перебуваю там.

Аарон Пьюзі

Дані з Google Street View Пьюзі завантажив з допомогою власного додатку, а на велосипеді встановив цифровий датчик, який вимірює швидкість обертання педаль і повертає її у цифровому вигляді.

“Мандрівник” заявив, що після туру по Великобританії він планує зробити невелику перерву, але вже розглядає можливість таким самим чином відвідати Японію.

Джерело: tjournal.ru

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: