Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Гурт Vivienne Mort презентував пісню для Нацвідбору “Євробачення-2017” (відео)

Гурт Vivienne Mort презентував пісню для Нацвідбору “Євробачення-2017” (відео)
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Інді-рок гурт Vivienne Mort презентував пісню “Іній”, з якою хоче представляти Україну на конкурсі “Євробачення-2017”, який пройде у Києві.

З цією піснею Vivienne Mort виступить 18 лютого у третьому півфіналі Нацвідбору. Група з’явиться на сцені останньою, під номером 8.

Раніше солістка гурту Даніела Заюшкіна розповідала “КП в Україні”, що групу Vivienne Mort запрошували у Нацвідбір у 2016 році, однак від участі вони відмовилися. Дівчина зізналася, що подібні музичні конкурси вважає безглуздими.

– Якщо чесно, я вважаю, що музика не повинна порівнюватися. Це трошки безглуздо особисто для мене. І ще більш безглуздим було б з таким світоглядом брати участь у конкурсах, – казаа Даніела.

Проте, Заюшкіна тоді додала, що її відношення до конкурсів може змінитися, що, вочевидь, і сталося.

– На момент, коли ми отримали пропозицію про участь у Нацвідборі, у мене не було часу подумати ще раз і, можливо, переусвідомити своє відношення до конкурсів. Тому якщо я дійду іншого висновку, що можна сприймати “Євробачення” як якийсь музичний фестиваль, і просто весело провести час, то, можливо, колись ми і візьмемо участь в такому конкурсі, – розповідала солістка Vivienne Mort.

Джерело: kp.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: