Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Новий український серіал для малят – “Лепетуни”

Новий український серіал для малят – “Лепетуни”
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

lepetuny

16 лютого 2017 року – група волонтерів освітнього проекту “Мова – ДНК нації” розпочала збір коштів для створення мультсеріалу “Лепетуни”.

Це будуть коротенькі епізоди, де маленькі глядачі спостерігатимуть за головним персонажем Лепетуном та його родиною. Мультик допоможе діткам вивчити назви побутових речей, тварин, квітів і так далі, а також навчить правильно розмовляти українською у різних життєвих ситуаціях.

За 90 днів волонтери планують зібрати 220 тисяч гривень для створення першого сезону (10 серій) мультсеріалу.

За одну добу вдалося зібрати 67 тисяч гривень, що становить 30% потрібної суми.

“Малюки від 1 до 5 років тепер дуже швидко звикають користуватися мобільними пристроями й планшетами та самостійно дивляться відео на YouTube. Багато батьків прагнуть навчити дітей говорити українською, але самі навіть не завжди знають, як правильно називаються звичайні побутові речі. Власне тому в нас з’явилася ВЕЛИКА ІДЕЯ – створити “українську Пеппу” або мультсеріал для малечі. Ми публікуватимемо наші мультику на Youtube – і в батьків буде більше часу для власних справ, поки діти дивитимуться корисні мультики й навчатимуться говорити українською”, – розповіла Наталія Клименко, засновниця проекту “Мова – ДНК нації”.

Підтримати ідею створення мультсеріалу можна тут.

Джерело: uamodna.com

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: