Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

ТОП-3 фільми про те, як залишатися жінкою у будь-якій ситуації

ТОП-3 фільми про те, як залишатися жінкою у будь-якій ситуації
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

sils_maria

Весна – час вдихнути глибше і згадати, ким ми насправді хочемо бути. Повернутися до намічених цілей допоможе чудове кіно.

«Зільс-Мария» (Clouds of Sils Maria; 2014)

Clouds_of_Sils_Maria_poster2

Як залишитися собою, не дивлячись на час і минувшу славу, знає головна героїня цієї стрічки – Марія. Вона – відома акторка, але в’янення власної краси і вже не молодий вік турбують жінку більше, ніж те, що публіка все ще любить її творчість. Вона занурюється у власні спогади, конкурує з молоденькою акторкою-суперницею, і, врешті-решті, відстороненно дивиться на власне життя. Але сама історія у цій стрічці важлива не так, як неперевершене місце зйомки: колоритне альпійське містечко Зільс-Марія, де хмари, які плавають між горами, наводять героїню на роздуми про життя, час та кохання.

“Останній заповіт Нобеля” (Nobels Testamente; 2012)

Noble_Testamente_poster_3

Фільм про відважну журналістку, яка не боїться писати правду і наражати себе на небезпеку. Аніка живе у Стокгольмі і пише на тему криміналу у місцеву газету. Чергове редакційне завдання приводить її на Нобелівський банкет, де вона стає свідком вбивства. Через це поліція забороняє їй писати, але дівчина налаштована обійти офіційні приписи і докопатися до правди.

Захоплюючий детективний триллер про журналістські будні, сімейні проблеми та вміння залишатися собою.

Інгліш-Вінгліш (English-Vinglish; 2012)

English_vinglish_poster_4

Фільм, який повертає віру у себе і дарує сміливість почати щось нове. Головна героїня вирішує вивчити англійську за 4 тижні перебування у Ньо-Йорку. Для цього Шаши записується на курси і тримає це в таємниці від своїх близьких. Їй буде нелегко вижити у бетонних джунглях цього міста, але терпіння і поставлена ціль додають сміливості. Вона доведе рідним, що може більше, ніж тільки сидіти вдома і готувати. Шаши змусить пишатися собою чоловіка, сина, доньку, і, врешті-решті, відчує себе внутрішньо реалізованою, а отоже – по-справжньому щасливою.

Джерело: dom.goodhouse.com.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: