Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Українцям покажуть мультфільм за “Кобзарем” у стилі зомбі-хорору (відео)

Українцям покажуть мультфільм за “Кобзарем” у стилі зомбі-хорору (відео)
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Скоро в Україні покажуть прем’єру анімаційного серіалу за “Кобзарем” Тараса Шевченка. Головна мета авторів – осучаснити твори поета і подати їх по-новому. Всього планують випустити 12 серій. Незабаром його покажуть на одному з загальнонаціональних каналів.

В основу першої серії увійшов містичний вірш “За байраком байрак” в стилі зомбі-хорору. Анімуванням “Кобзаря” займаються автори коміксу “Даогопак”. Вони впевнені, що сучасній людині Шевченка треба подавати по-новому.

«Якщо ми будемо працювати з Шевченком як із кріпаком, то це буде сльозлива шароварщина. А якщо як із Стівеном Кінгом, як з автором хорорів, то буде зовсім інше ставлення», – каже продюсер серіалу Максим Прасолов.

Над короткометражним мультиком працювали цілий рік. За цей час художник Олексій Чебикін встиг намалювати більше 400 малюнків у складному стилі українського бароко. Всі сцени анімували з його малюнків.

«У нас не було технічних кадрів, це все зроблено рукою нашого художника Олексія Чебикіна. Анімували всі сцени з його малюнків. Кожна фігура розрізалася на частини – від 20 до 140 – і ці частини анімувалися», – пояснює режисер Богдан Шевченко.

На запитання, чи сподобався б такий мультфільм самому Тарасу Григоровичу, автори відповідають: «Він був би в захваті, сказав би: кльово, чуваки, давайте ще».

Джерело: radiosvoboda.org

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: