Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

10 ранкових трюків, котрі змінять весь ваш день

10 ранкових трюків, котрі змінять весь ваш день
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Науковці довели, що найважливішими в дні є саме ранкові години, тому їх потрібно використовувати з користю.
Вчені з Ноттінгемського університету опублікували результати аналізу 83 досліджень з енергії та самоконтролю, а The Huffington Post склав з них 10 ранкових трюків, які допоможуть втримувати продуктивність на високому рівні якомога довше.

Отже:

day1
Люди, які виконують вправи впродовж робочого дня, більш енергійні і позитивні. Займайтесь руханкою хоча б 10 хвилин. Це вивільнить нейропередавач GABA. Він змушує мозок почуватись спокійним та допомагає контролювати свої імпульси. А ранкове заняття спортом покращить самоконтроль і рівень енергії на весь день.

day2
Вода з лимоном стимулює енергію на психологічному та фізичному рівнях. Дає стійку природну енергію на весь день, покращуючи засвоєння поживних речовин у шлунку.

Її треба пити зранку натщесерце. Потім варто почекати 15–30 хвилин – і можна їсти. Під час цієї перерви якраз можна зробити зарядку. Лимони багаті на калій, вітамін С та антиоксиданти.

Якщо ви важите менше 70 кг – використовуйте зранку половинку лимона. Якщо важите більше – цілий.

day3
Коли ви занурюєтесь в повідомлення, e-mail, Facebook, тощо – втрачаєте фокус. А ваш ранок поглинають бажання і потреби інших людей. Для здоров’я набагато краще використати ці цінні хвилини дня на щось заспокійливе і налаштуватись позитивно на весь день.

day4
Люди, котрі снідають, менше страждають ожирінням та мають більш сталий рівень цукру в крові. Вони також почуваються менш голодними впродовж дня. Це статистика тих, хто снідає будь-що.

Але коли ви їсте здоровий сніданок, двері до продуктивного дня широко відчиняються. Здоровий сніданок дає енергію, покращує короткотермінову пам’ять, і допомагає краще і довше концентруватись.

day5

Дослідження показують: наявність конкретних цілей пов’язана зі значним збільшенням почуття контролю та впевненості. Встановлюючи конкретні цілі на день, ви пускаєте їх в хід.

Звузьте свої цілі до декількох, які можна легко розбити на етапи. Нечіткі цілі на кшталт “Я хочу дописати свою статтю” контрпродуктивні, оскільки в них немає пояснення, як ви це зробите.

Краще сформулювати ціль так: “Я завершу статтю, написавши всі три розділи. На кожен розділ я витрачу не більше години”.

day6
Дослідження Принстонського університету показало: люди, які працювали в чистому просторі, краще працювали, ніж ті, чиє робоче місце захаращене. Хаос відволікав їх від роботи.

day7
“З’їсти жабу” – чудова протиотрута від прокрастинації.

Найпродуктивніші люди знають, наскільки важливо споживати цей “делікатес” зранку. Іншими словами, ви повинні витратити ранок на те, що вимагає найбільшої концентрації, але ви не надто хочете це робити.

Зробите це зранку – і швидко отримаєте результат.

“Їсти трьох жаб” потрібно до того, як ви відкриєте свою електронну пошту. Вона найбільше відволікає, викликає прокрастинацію та дозволяє витрачати дорогоцінну енергію та відкладати важливі справи.

day8
Зустрічі – найбільше витрачання часу. Вони можуть зруйнувати продуктивність ранку. Люди, котрі використовують свій ранок, знають, що зустріч може затягтись до безкінечності, якщо вони це дозволять, тому одразу повідомляють співбесіднику, що повинні дотримуватись графіку.

Це мотивує бути на зустрічі більш цілеспрямованими та ефективними.

day9
Зранку ви можете почуватись енергійним, здатним виконати тонни завдань.

Однак дослідження Стенфордського університету показали, що багатозадачність менш продуктивна, ніж виконання одного завдання за раз. Людям, яких регулярно бомбардують декілька потоків електронної інформації, легше втратити концентрацію чи переключитись з одного завдання до іншого, ніж тим, хто виконує одне завдання за раз, і лише потім переходить до наступного.

Мозок може концентруватись лише на одному завданні.

day10
“Ні” – сильне слово, яке допоможе захистити ваш ранок. Прийшов час відмовити у чомусь, уникайте фраз на кшталт “Я не впевнений”, “Не думаю, що зможу”, тощо. Чітке “ні” враховує ваші теперішні обов’язки і допоможе їх успішно виконати, поки мозок зранку свіжий.

Дослідження Каліфорнійського університету показало: чим більше проблем ви переживаєте, тим більша ймовірність розвитку стресу, вигорання і навіть депресії.

Навчіться казати “ні”. Це підвищить не лише вашу продуктивність, але й покращить настрій.

 

Джерело: maximum.fm

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: