Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

У захваті від її вокалу! Наталія Шевченко – “Польська”

У захваті від її вокалу! Наталія Шевченко – “Польська”
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Наталія Шевченко – “Польська”


Дуже приємно відкривати для широкого загалу справжні таланти.
Представляючи на каналі MVUA свою нову пісню “Польська” зовсім ще юна співачка з Миргорода Nataliia Shevchenko зазначила:

“Привіт! Мене звати Наталія Шевченко, мені 18 років. Місце мого народження – Миргород – місце народження мого погляду на життя, моєї думки, мого світосприйняття.

З дитинства я знаходжуся у творчому пошуку, адже моя родина досить неординарна. Мама – художник, гончар. Сестра грає на скрипці, культуролог; тато – військовий моряк, зараз займається деревом. А у моєму житті музика займає найвищу ланку. Адже музика – це і є я.
Свої пісні я почала писати під час навчання у Польщі. Я вчилася на джазовому факультеті, але згодом туга за рідними взяла верх – я повернулася додому з мрією жити в Україні, писати пісні і ділитися ними з хорошими людьми. Я хочу донести людству, що творити добро дуже просто і так необхідно!
Пісня «Польська» була написана у гуртожитку в Любліні, її я писала своєму коханому. Тоді, коли приїхала додому, показала вірш другу-гітаристу, творчому і шаленому. Він заграв пару акордів і ми зрозуміли, що це – воно! Це пісня про справжність.”

Насолоджуємося разом!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: