Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Першачкам до Першого уроку підготували патріотичні мультики (12 відео)

Першачкам до Першого уроку підготували патріотичні мультики (12 відео)
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

У міністерстві освіти вчителям запропонували альтернативну форму проведення Першого уроку в початковій школі. Телеканал «Плюсплюс» підготував 12 мультиків про Україну для школярів. «Трембіта» про музичний інструмент, який є найдовшим у світі. Його довжина 8 метрів та вага всього 1,5 кілограм. Трембіту використовували в горах замість телефонів. Роблять трембіту з ялинки, яку вдарило блискавкою.

«Мрія» про найдовший в світі літак. Літак «Мрія має довжину поїзда метро, а ширину Олімпійського стадіону.

«Сіль» . в Україні найбільше в Європі запасів солі. А без солі не може прожити жодна людина. Якщо всією українською сіллю посипати землю, вся планета покриється сіллю як ковдрою з снігу.

«Гасова лампа» була придумана українським винахідником. До її появлення люди використовували свічки. Але світла від свічки було недостатньо щоб увечері читати або малювати. Гасова лампа була яскравішою та здобула швидку популярність.

«Чорнозем» про ​​найродючішу в світі українську землю. Якщо правильно обробляти чорнозем, то на ньому виростає велика кількість врожаю.

«Заповідник« Асканія-Нова » – дивовижний дикий степ, який жодного разу не орали. Там господарі – тварини. Зебри із зубрами, дикі коні, рідкісні рослини, птахи і комахи.

«Щедрик» Це найдавніша різдвяна мелодія з відомих мелодій у світі. І вона звучить по всій планеті вже більше ста років.

«Мапа» Одна з найдавніших мап у світі – мапа на кістках мамонта. На ній була зображена річка, дерево і курінь.

«Рамковий вулик» Перший рамковий вулик – український. За його допомогою бджолярі піклуються про бджолині сім’ї, не заважаючи її важливим медовим справах.

«Співочі тераси» про сади, які співають. Коли вітер шелестить листям і дме в металевих трубах, вбудованих в тераси – звучить пісня. Отже фрукти зріють під чудове супровід. Створюється враження, що знаходишся в дивовижному театрі під відкритим небом.

«Шлях із варяг у греки». Коли ще не існувало пароплавів, поїздів або автомобілів, нашою землею проходив важливий торговий шлях «із варяг у греки». Шлях пов’язував Північ і Південь, проходив через 2 моря і 3 річки.

«Гіпсова печера» Найдовша в світі природна гіпсова печера, яку створила природа. Спочатку було море. Пройшли роки, море висохло. Виросли гори Карпати. Дно моря опустилося під землю, з’явилися нові річки. І утворилася печера з гіпсовими бурульками.

Джерело: vn.20minut.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: