Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Україна на світлинах відомого редактора американського журналу LIFE

Україна на світлинах відомого редактора американського журналу LIFE
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Джеррі Кук – відомий у всьому світі фотограф, успішний редактор американського журналу LIFE.

Мало кому відомо, що справжнє ім’я Джеррі Кука – Юрій Кутщук. А народився він у місті Одеса в 1921 р. Майже одразу після народження сина сім’я емігрувала до Італії, а згодом оселилася в Берліні. Та через прихід Гітлера до влади, родина знову була змушена емігрувати – спочатку до Індії, а потім до США.

Ще з раннього дитинства Юрій почав захоплюватися фотозйомкою. Як не дивно, вирішальну роль у житті майбутнього фотографа відіграла рідна тітка Сесіль – вона подарувала хлопцю першу фотокамеру Rolleiflex та посприяла у працевлаштуванні до фотолабараторії Pix, де він мав змогу працювати та навчатися одночасно. Так Юрій Кутщук став Джеррі Куком.

Від асистента у фотолабораторії він пройшов шлях до редактора фотослужби журнала “Sports Illustrated”, став засновником Асоціації фотографів національної преси.

За життя Джеррі Кук неодноразово отримував нагороди за високу майстерність та професіоналізм. Він був одним із перших іноземних кореспондентів, якому дозволили фотографувати в Радянському Союзі (після смерті Й.Сталіна). Велика частина фоторобіт Джеррі Кука присвячена Україні.

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

Джерело: zhinka-online.com.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: