Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Простий тест розкриє вашу особистість за 30 секунд

Простий тест розкриє вашу особистість за 30 секунд
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Психологи давно підтвердили, що за допомогою малюнків людини можна багато дізнатися про її характер.

Ми підготували простий тест, який покаже найяскравішу рису вашої особистості.

Намалюйте на аркуші коло і не замислюючись доповніть його так, щоб вийшов малюнок. Потім знайдіть ваш варіант картинки.

Сонце


Якщо ви намалювали сонце, то ваша сильна сторона характеру – лідерські якості. Ви та людина, яка може згуртувати будь-який колектив і привести його до перемоги. Ви вмієте прислухатися до своїх емоцій, володієте активною життєвою позицією і чітко знаєте, що вам потрібно. Ви не боїтеся іноді ризикнути і круто змінити своє життя.

Квітка


Якщо ви намалювали квітку, то ви добра натура. Ви чуйні, з відкритою душею, любите допомагати іншим, намагаєтеся уникати конфліктів і відрізняєтеся м’яким характером. Ви адекватно ведете себе в будь-якій життєвій ситуації, поважаєте думки і емоції оточуючих.

Повітряна куля


Якщо ви намалювали повітряну кулю, це означає, що завдяки своєму легкому характеру ви легко сходитеся з людьми, намагаючись не помічати їх недоліків, і в будь-якій компанії стаєте душею товариства. Ви ерудована людина і легко можете підтримати будь-яку розмову або підняти тему, яка буде цікава всім.

Монета


Якщо ви намалювали монетку, то ваша звичка планувати життя вже не раз оберігала вас від необдуманих вчинків. Ви та людина, на яку можна покластися в будь-якій ситуації. Ви відрізняєтеся логічністю в судженнях і готові відмовитися від миттєвого результату або задоволення заради майбутнього успіху.

Очі


Якщо ви намалювали очі, ваша увагу до деталей і вміння помічати нюанси вже не раз дивували оточуючих вас людей. Ви практичні і можете виконувати декілька завдань одночасно. Ваша спостережливість поширюється не тільки на зовнішні фактори, ви також добре вмієте помічати і настрій оточуючих.

Личко


Якщо ви намалювали емоційне личко, то ви весела людина, не уявляєте своє життя без іронії та сарказму. Ви любите посміятися над собою і навколишнім світом. Ви не схильні до стресів, енергійні, легкі на підйом і в будь-якій ситуації знаходите привід для позитивних емоцій. Ви сильні духом і здатні посміхнутися у відповідь на грубість.

Переплетення кілець


Якщо ви намалювали переплетення кіл, наприклад олімпійські кільця або ланцюжок, то ніхто і ніщо не може похитнути вашу впевненість у собі. Ви самодостатні, не залежите від думки оточуючих, не боїтеся робити помилки і звикли відповідати за свої вчинки. Ви прагнете привести все навколо до гармонії, володієте природною чарівністю і привабливістю.

М’яч


Якщо ви намалювали м’ячик, ваш оптимізм і життєлюбство допомагають вам не зациклюватися на проблемах, ви завжди готові підтримати друзів у важку хвилину. Ви приймаєте людей і навколишній світ такими, якими вони є, намагаючись не помічати їх недоліки. Ви впевнені в майбутньому, хоча і не звикли будувати далекосяжні плани.

Щось інше


Якщо серед перерахованих вище варіантів ви не знайшли свій малюнок і намалювали щось інше, у вас хороший творчий потенціал і ви звикли мислити нестандартно. Ви здатні вирішити будь-яку проблему, глянувши на неї з нового ракурсу. Ви намагаєтеся уникати рутини, допитливі і спостережливі, любите нові враження і не боїтеся ризикувати.

Бонус

Положення малюнка щодо вільного місця на папері пов’язано з вашою самооцінкою. Виберіть коло, яке відповідає тому місцю на папері, де ви намалювали картинку.

  1. Якщо ваш малюнок розташований в центральній частині аркуша, ви звикли відстоювати свої інтереси і вмієте знаходити компроміси між своїми бажаннями і потребами оточуючих.
  2. Якщо ваш малюнок розташований ближче до правої верхньої частини аркуша, це свідчить про ваше бажання домінувати. Ви непередбачувані і не боїтеся йти на конфлікти.
  3. Якщо ви розмістили малюнок в нижній лівій частині аркуша – ви емоційні, мрійливі, звикли орієнтуватися на минулий життєвий досвід.
  4. Якщо ваш малюнок ближче до нижньої правої частини аркуша – ви активні і діяльні, не боїтеся майбутнього, але іноді відчуваєте невпевненість у власних силах.
  5. Якщо ваш малюнок розташований у верхній лівій частині аркуша – у вас висока самооцінка, іноді ви відчуваєте брак визнання з боку оточуючих і буваєте надмірно емоційні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: