Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Українка Аїда Ніколайчук здобула перемогу на вокальному конкурсі у Японії (відео)

Українка Аїда Ніколайчук здобула перемогу на вокальному конкурсі у Японії (відео)
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Переможниця українського шоу “Х-Фактор” Аїда Ніколайчук взяла участь у вокальному шоу Mozart-show і здобула перемогу над відомою японською співачкою Саей Асакура (Saya Asakura), виконавши в змаганні пісню японською.


Суть вокального конкурсу полягає в тому, що два виконавці змагаються між собою, виконуючи одну і ту ж пісню. Переможця обирає не суддівська комісія, якій можна дорікнути в суб’єктивності, а караоке-машина! Цей чудо-винахід не тільки зчитує правильність потрапляння в слова, як це роблять спрощені її версії для світового використання, а й фіксує чистоту звуку, гучність голосу, необхідні тембри, мелізми, субтон, вібрації та інші нюанси виконання, від якого пробирають мурашки.

Аїда Ніколайчук не просто підкорила Асахі-тв своїм голосом, вона без акценту і помилок виконала пісню чужою для себе мовою, вибивши з боротьби за головний приз імениту східну артистку.

У японських ЗМІ Аїда стала справжньою сенсацією. Сама ж співачка тепер роздумує про записи пісні японською мовою. Але в найближчих планах у неї випуск англомовного альбому.

Джерело: uamodna.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: