Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Сергій Притула: Ви знаєте моє абсолютно лояльне ставлення до російськомовних українців. Але, тут добряче вк*рвило…

Сергій Притула: Ви знаєте моє абсолютно лояльне ставлення до російськомовних українців. Але, тут добряче вк*рвило…
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Бачив щойно в аеропорту Бориспіль ситуацію. Працівник заводить до зали очікування бізнес-класу групу іноземців, по вимові американці. Очевидно що дуже їм перед тим чимось підсобив, бо дуже дякували за допомогу. Потім одна дівчина питає: “хау ту сей сенк*ю ін йо ленгвідж?”.
Чувак: “спасібо”.
Америкоси всі разом: “Спасібо”.

Ви знаєте моє абсолютно лояльне ставлення до російськомовних українців. Я ніколи не торпедую мовне питання, бо на жаль чи на щастя, маю як купу україномовних засранців, так і купу російськомовних адекватів навколо себе. Приблизно в тих самих пропорціях, як і російськомовних засранців і україномовних адекватів.

Але, тут добряче вкурвило.

Бо 3 тижні тому в Монреалі, купляв в магазині куртку. Продавчиня відмітила мій акцент і перепитала звідки я.
Кажу: Юкрейн.
Вона: ооооу, Юкрейн. Ю спік рашн ін Юкрейн?
Я: ноу. Ві спік юкрейніан.
Вона: бат ю воз е парт оф Совєт Юніон.
Я: єс, енд зіс іс е різон, вай сам ауер піпл спік рашн.
Вона: ай сод ол піпл ін Юкрейн спік рашн. Йо ленгвіджіс а сімілар?
Я: ленгвіджіс – сімілар, піпл – діфферент!

І от один бориспільський засранець зробив все, щоб 6 американських туристів були переконані, що українською “Сенк*ю” буде “спасібо”. І коли вони будуть чути від росіян “спасібо”, вони не будуть бачити різниці між одними і другими. І для широкого загалу ми будемо залишатись “рашнс” або “парт оф сов*єт юніон вер ол спік рашн”.

Тому любі мої російськомовні друзі, а давайте будемо іноземцям казати “вітаю”, “дякую” і “до побачення”. Бо навчити “спасібо” їх є кому.

Дякую.

Сергій Притула

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Оголошення
Коментарі
 • Олег

  Идиотизм

 • captain2D

  russia must die

 • Andy

  Русскій язик – це один із засобів гібридної війни, розв”язаної русскімі проти України, а тому русскій язик має бути знашкоджений його невживанням.

 • Valdemar Khorunzhyi

  “Як парость виноградної лози,
  Плекайте мову. Пильно в ненастанно.
  Політь бур’ян. Чистіша від сльози.
  Вона хай буде…” (с)
  Вартує вчити хоч всі мови світу, але рідну перш за все
  Тож шейм он он зі:с літл бастардс…

 • Mykhaylo Lompas

  дядьку Притула ,а чого Вас на цей раз вкурвило ,ніяк не можу зрозуміти . Ви ж породжуєте таких “чуваків” на своїх телепрограмах, хіба не такі самі у вас на авторських телешоу……..

 • Алексей Р

  Сергію – а чому б Вам не сказати про це дуже відомому нашому Дмитрію .. що на такій гарній передачі ( “мІр НаіЗнанкУ” ) зробив собі ім’я – але московітською мовою, та поширює руській язік від імені України по всьому світу? чому б не зробити таке зауваєення ведучим “Арьол і рЄшка” ? – Ви , як ніхто з нас, наближений до цих персон та подібних 🙁

 • Павло Марчак

  Хороша порада, але для переможеньки цього замало… Говоріння недостатньо, потрібно ще нерозуміння…

 • Олександр

  взагалі то притула більше шкоди приносить зі своїми проектами, чи участю з кацап.ми, типу ми такі толеранті, ну ми же брати, і тут так розповідає як він добре ставиться до своїх кацап..язиких згайомих. а ще ми знаємо що притула купляє обладнання для армійців, але ж притула ти якось би вже зупинився на чомусь одному, або ти з Україною, або з кацап..ми, ти ж вже не просто пересічна людина і тобі не можна сидіти на двох сьільцях. почни з себе притула

 • артур ованесян

  Напевно саме тому Притула зачмарив абсолютно нормальних і гідних поваги за свою україномовність співачок АннаМарія, задля того, аби пропхати цю русскочєлюстну потвору. Бо ж йому какая разница

 • артур ованесян

  ну але ж купа українців теж кажуть СПАСИБІ як вираження своєї приналежності до православної умми-общака, де все має пронизане богом, як у середньовіччі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: