Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Жан Рено про Україну: Карпати красиві, українці добрі

Жан Рено про Україну: Карпати красиві, українці добрі
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Французький актор Жан Рено на прес-конференції у Києві розказав про враження від перебування в Карпатах, де проходили зйомки фільму “Останній крок”.

У стрічці він грає одну з головних ролей. Фільм планують представити взимку 2019 року, її сценаристом та режисером є Фредерік Петижан.

“В мене було сильне бажання відвідати Карпати, адже там дуже красива природа. Згадуючи (зйомки – Ред.), було дуже холодно, але перед нами був ліс неймовірної краси”

– розказав актор.

Він розповів, що “українці були дуже добрими і я дуже щасливий”. “Я б хотів повернутися сюди з новим проектом”, – додав Рено.

Актору сподобалося зніматися в цьому фільмі, він намагався бути максимально переконливим у своїй ролі.

А відповідаючи на запитання журналістів, чи можна порівнювати його новий персонаж з Леоном кілером в культовій стрічці Люка Бессона, актор відповів, що аналогій шукати не варто.

У свою чергу Фредерік Петижан повідомив, що стрічка “Останній крок” вже відзнята на 70%. Основною локацією в ній є українські Карпати, а деякі сцени знімали в Києві на Подолі.

За сюжетом, герой Рено – найбільш розшукуваний найманий убивця – насолоджується самотньою відставкою на березі віддаленого озерця в Канаді.

У його шале знаходить прихисток дівчина, що перебуває при смерті після тяжкого нещасного випадку. Чоловік, який усе життя вбивав, вперше рятує життя.

За словами голови Держкіно Пилипа Іллєнка, співпраця з зірками такого масштабу – це “черговий етап” для розвитку української кіноіндустрії.

У коментарі ВВС Україна в лютому пан Іллєнко повідомив про важливість того, що в проекті погодився зніматися “актор такого масштабу”.

“Це і є справжня європейська інтеграція”, – додав він та відзначив, що українське кіно виходить на новий рівень.

Держкіно в січні уклало контракт з українською компанією “Іст Вест Продакшн” про надання цій стрічці державної фінансової підтримки розміром 21,6 млн грн.

Загальна вартість виробництва фільму – 73,9 млн грн.

З французького боку виробництво картини здійснюють компанії East 35 та Seven 52.

Режисером і автором сценарію фільму є француз Фредерік Петіжан. Оператором-постановником – триразовий лауреат премії “Сезар” Тьєррі Арбогаст.

Окрім Жана Рено, у фільмі зіграє канадська акторка Сара Лінд, на рахунку якої фільми “Табір”, “Особисте”, “Вовк-поліцейський” та “Екзорцизм Моллі Гартлі”.

Джерело: bbc.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: