Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Приховані риси характеру кожного знака зодіаку

Приховані риси характеру кожного знака зодіаку
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

У кожної людини є як плюси, так і мінуси. А ви знаєте, які вони у вас?

1. Овен

Овни вирізняються ентузіазмом і життєвою енергією. Вони вмотивовані, емоційні й оптимістичні. Вони не здаються і ніколи не відступають, приймаючи виклик. Однак потрібно враховувати агресивну і домінуючу сторону їхнього характеру. Вони нервують через дрібниці, а також не вміють управляти своїм гнівом.

2. Тілець

Тільці вірять у стабільність і довгострокові стосунки. Вони хочуть наполегливо працювати, щоб заробити на комфортне життя, і з них виходять дуже надійні партнери. З іншого боку, все нормально доти, доки вони не починають поводитися як справжні бики, створюючи всім проблеми своєю впертістю і вимогливістю.

3. Близнюки

Близнюки від природи двоїсті і поводяться так, як ніби у них всередині живе ще одна людина. Вони вважаються екстравертами, товариськими і компанійськими. Близнюки завжди готові на будь-які пригоди й не знають, що таке горе. Однак другий Близнюк всередині зовсім інший, він імпульсивний і неспокійний і проявляється тоді, коли людина цього знаку чимось пригнічена.

4. Рак

Це вірні, співчуваючі і дуже віддані люди, схильні піклуватися про інших і завжди підставляти плече нужденним. Вони не дуже відкриті, але прекрасно вміють слухати. Раки добрі і чуйні, тому їх нерідко використовують. Проте, вони досить легко стають жертвами своєї власної тривожності, оскільки Раки дуже самокритичні і страждають від низької самооцінки.

5. Лев

Це люди-лідери, які прагнуть бути в центрі уваги і з легкістю беруть кермо влади в свої руки. Леви знають, що роблять, оскільки вони амбітні, енергійні і впевнені в собі. З іншого боку, у них є й інша особа: вони можуть бути самозакоханим нарцисами, а тому іноді створюється враження, що вони ведуть себе дуже награно.

6. Діва

Діви дуже розумні, аналітичні і логічні. Вони готові вирішувати будь-які завдання, і, як правило, з ними успішно справляються. Однак реальна проблема виникає тоді, коли у Дів проявляється їхнє друге «я». Вони починають вважати себе геніями і пупом Землі, чим створюють певну дисгармонію в колі свого спілкування. Їхня присутність може гнітити.

7. Терези

Ці люди – справжні миротворці, які намагаються підтримувати спокій і гармонію навколо себе. Однак, коли в їхньому житті виникають серйозні проблеми, Терези стають нестерпними. Незважаючи на те, що вміння уникнути конфлікту – це гарна риса, у деяких випадках конфронтація неминуча, і саме на цьому Терези часто ламаються.

8. Скорпіон

Це розумні люди з почуттям гумору, здатні робити життя оточуючих легким і щасливим. Ззовні всі Скорпіони ведуть незалежний і активний спосіб життя. Однак іноді вони також можуть бути досить неприємними особистостями. Вони вміють ненавидіти, а в особливих випадках моментально проявляють свою мстиву, непримиренну і безжальну натуру.

9. Стрілець

Стрільці завзяті, життєрадісні й авантюрні, і їх обожнюють в будь-якій компанії. Проте, ці люди моментально пасують, коли мова йде про зосередження уваги на одному завданні, оскільки вони страждають від відсутності цілеспрямованості і терпіти не можуть одноманітності. Коли Стрільцям нудно, вони можуть вибухнути, особливо якщо це стосується якоїсь монотонної і рутинної діяльності.

10. Козоріг

Це вкрай працьовиті люди, націлені на успіх, володіють інтелектом і логічним розумом. Козороги прозорливі і здатні стати хорошими лідерами, оскільки приділяють максимум уваги роботі. З іншого боку, вони також сприймаються як хвалькуваті і самовдоволені особи з непримиренним ставленням до своїх опонентів.

11. Водолій

Водолії цікаві, допитливі і життєрадісні. Вони люблять подорожувати і не бояться знайомитися з людьми. Будь-які нові речі і враження збуджують їх інтерес. Однак іноді Водолії замикаються і стають відстороненими і холодними. Крім того, їх непередбачуваний характер і занадто практичний підхід до життя дратують оточуючих.

12. Риби

Риби в чомусь схожі на Раків: вони дуже дбайливі і люблячі. У будь-яких стосункахх вони вміють підтримувати, допомагати і всіляко підбадьорювати. Однак їхня природа також має дві сторони. Риби не вміють сприймати реальність і уникають неприємностей, ізолюючи себе в своєму власному світі. Саме на самоті вони чомусь бачать вирішення більшості своїх проблем.

Джерело: simya.com.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: