Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Найкраща порада для кожного знака Зодіаку!

Найкраща порада для кожного знака Зодіаку!
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Універсальних порад не буває, адже всі ми різні. Тому зірки дають кожному з нас окремий рада, в залежності від нашого знака Зодіаку.

Всім нам час від часу буває важко зробити вибір, зважитися на важливий крок. Іноді нам просто потрібна порада, який стане для нас поштовхом, допоможе знайти правильний шлях і мотивувати нас. Але універсальних порад не буває, адже всі ми різні. Тому зірки дають кожному з нас окремий рада, в залежності від нашого знака Зодіаку.

Овен

Ви любите командувати і не даєте кермо влади в чужі руки. Навчіться розслаблятися і пливти за течією, бо не все в житті можна контролювати. Не чіпляйтеся за минуле, його вже не можна змінити. І, як мантру, повторюйте: прийми те, що є, відпусти те, що було, і надійся на те, що буде.

Телець

Ваша головна проблема – лінь. Ви любите виправдовувати її тим, що у вас просто немає натхнення або недостатньо мотивації. Ви можете бути дуже працьовитим, коли нарешті візьметеся за роботу. Але вам потрібен поштовх, стусан під зад. Тому запам’ятайте одне: ніщо вартісне не дається легко.

Близнюки

Ви товариські і любите знаходити схожість і загальні теми з іншими. Але іноді ваше бажання сподобатися всім робить вас лукавим в очах людей. Просто запам’ятайте: якщо це неправильно – не робіть цього, якщо це неправда – не кажіть цього.

Рак

Ви добре розбираєтеся у власних почуттях і нерідко дієте ірраціонально і імпульсивно. І хоча час від часу прислухатися до інтуїції все ж потрібно, не дозволяйте своїм страхам і переживанням вибивати вас з колії. Ніколи не дозволяйте емоціям взяти верх над розумом.

Лев

Ви егоцентрист. Іноді ви настільки сконцентровані на собі, що просто не берете до уваги почуттів інших людей. Так, ви піклуєтеся про своїх близьких і друзів, але іноді ви буваєте занадто поверхневі й не помічаєте очевидних речей. Постарайтеся проявляти до людей щиру увагу і інтерес, адже світ не обертається навколо вас!

Діва

Ви талановиті, і, незалежно від того, чи визнаєте ви це чи ні, ви перфекціоніст. Але в житті немає нічого і нікого ідеального, тому ваше вічне прагнення до ідеалу робить з вас вічно невдоволеного критика. Навчіться просто радіти тому, що у вас є. І зрозумійте: вище голови не стрибнеш.

Терези

Прийняття рішень – не ваша сильна сторона. Вас приваблює багато різних речей. Ви схильні довго зважувати всі «за» і «проти», коливатися і бути нерішучим. Наступного разу спробуйте скористатися цією формулою: Слідуй за покликом серця, але прислухайся до розуму.

Скорпіон

Люди вважають вас занадто жорсткою і мстивою людиною. Це дуже негативно впливає на ваші стосунки з оточуючими. Гнів не прикрашає нікого, а ваша непримиренність може коштувати вам успіху. Як щодо того, щоб кардинально змінити тактику гри: здивуйте ворогів своєю посмішкою і знешкодьте їх своєю добротою.

Стрілець

Ви можете відсторонюватися і відштовхувати людей. Завжди простіше здаватися холодним всезнайкою. Добре, що в глибині душі ви розумієте, яких людей можна впускати в свій світ. Ви також розумієте, що вам ще потрібно багато чому повчитися. Тому повторюйте собі час від часу: ніхто не знає всіх відповідей. Прислухайтеся до думки інших.

Козеріг

Ви занадто багато переживаєте про все. Що тут ще сказати? Зарубайте собі на носі: від ваших хвилювань нічого не зміниться.

Водолій

Ви вперті й любите похвалитися своїм інтелектом. Ви вважаєте себе кращим за інших, розумнішим і яскравішим. А якщо хтось цього не визнає – він просто недостатньо розумний, щоб оцінити вашу геніальність. Не будьте так зарозумілі. Якщо чиясь думка не збігається з вашою, це ще не означає, що хтось із вас неправий. Будьте простіше і відкрийте своє серце назустріч іншим людям.

Риби

Ви приймаєте все дуже близько до серця. Навіть добродушні жарти друзів можуть надовго зіпсувати ваш настрій. Ви любите накручувати себе, намагатися знайти причину проблеми, навіть коли проблеми не існує. Це ні до чого. Пам’ятайте: іноді потрібно просто відпускати проблеми.

Уміння розуміти, що важливо, а що другорядне – дуже великий талант. Прислухайтеся до цих порад, і вони неодмінно допоможуть вам не збитися на життєвому шляху!

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: