Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

10 зворушливих цитат із листів відомих письменників

10 зворушливих цитат із листів відомих письменників
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Друг Читача пропонує вам флешбек у так звані «темні віки», коли миттєво поспілкуватися з коханою людиною на відстані було неможливо. Тоді закохані із захватом чекали одне від одного листів. І відомі на весь світ письменники не виняток. Можливо, ці зворушливі фрагменти з їхнього листування спонукатимуть вас написати своїм коханим. Хай живе справжня романтика!

«Я люблю тебе, тому що я люблю тебе, тому що було б неможливо не любити тебе. Я люблю тебе без питань, без розрахунку, без приводу, доброго чи поганого, сумлінно, всім серцем і душею».

© Жульєт Друє в листі до Віктора Гюго

«Я люблю тебе більше, ніж кого-небудь в світі … У мене мільйон причин тебе любити: за годинник і за вампірів, і за бруд під нігтями, і за навіжені картини, і за прекрасне волосся, і за те, яка ти напідпитку і коли ти поринаєш у мрії».

© Ділан Томас в листі до Кейтлін Макнамара

«Я повернувся в пів на дванадцяту. З тих пір я сидів у кріслі, як дурень. Я нічого не міг робити. Я нічого не чув, крім твого голосу. У вухах звучить тільки те, як ти називала мене „коханий“. Я сьогодні образив двох людей своєю байдужістю. Я хотів почути твій голос, а не їхній. Поруч з тобою я перестаю бути таким зневажливим і підозрілим до людей. Як би мені хотілося, щоб ти зараз поклала свою голову мені на плече».

© Джеймс Джойс в листі до Нори Бернакл

«Я відповідаю на твій лист, а потім лежу в ліжку, на вигляд спокійний, але моє серце б’ється так, що смикає все тіло, а думати я можу тільки про тебе. Я належу тобі, і не можу знайти способу висловити це».

© Франц Кафка в листі до Феліції Бауер

«Я не прошу зберегти цю любов до мене навічно. Але прошу пам’ятати. Десь в глибині я назавжди залишуся таким, яким ти пізнала мене цієї ночі».

© Френсіс Скотт Фіцджеральд в листі до Зельди Фіцджеральд

«Я проклинаю тебе, зіпсоване створіння. Я не дозволю більше любити себе, так нерозважливо і відчайдушно віддаючись тобі. Я не можу бути прозорою і формальною з тобою: я люблю тебе дуже сильно. Занадто сильно».

© Віта Секвілл-Вест в листі до Вірджинії Вулф

«Спроможися зрозуміти мене: я люблю тебе в той час, поки живу своїм життям, звертаючи увагу на зовнішнє. У Тулузі я просто любив тебе. Сьогодні я кохаю тебе в весняному вечорі. Я люблю тебе з відкритими вікнами. Ти моя, і все навколо моє. Моя любов змінює все навколо, і все навколо змінює мою любов».

© Жан-Поль Сартр в листі до Сімони Де Бовуар

«Моя любов зробила мене егоїстом, я не можу існувати без тебе. Іноді я забуваю про все, але бачу тебе знов ».

© Джордж Гордон Байрон в листі до Терези Гвічіоллі

«Я мрію написати щось про Вас, любове моя! Тому що ви єдина героїня в моєму житті. Навіть не можу уявити, що коли-небудь зможу злитися на Вас. Коли у вас був роман з Жаном, я так сильно ревнував, що мало не помер».

© Ернест Гемінґвей в листі до Мері Велш

«Як би хотілося мені провести день біля Ваших ніг, поклавши голову Вам на коліна, марити про прекрасне, в ніжності та захваті ділитися з Вами своїми думками, а іноді не говорити зовсім, але притискати до губ край Вашого плаття».

© Оноре де Бальзак в листі до графині Евеліни Ганської

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: