Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Штраф 10 тисяч євро або 12 місяців в’язниці за викинуту тварину в Італії!

Штраф 10 тисяч євро або 12 місяців в’язниці за викинуту тварину в Італії!
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

В Італії, як і в інших цивілізованих країнах, влада країни проявляє чималу турботу по відношенню до бездомних тварин. Значний успіх у вирішенні цієї проблеми можна приписати широкомасштабній пропаганді етичного поводження з тваринами.

Уже в початковій школі діти отримують уроки доброти і поводження з тваринами, які проводять зоозахисні організації. Працювати волонтером в притулку вважається престижним, як і брати тварин в ньому.

Щоб скоротити кількість викидів тварин, влада вирішила посилити покарання по відношенню до недолугих господарів.

Громадяни Італії, які посміли викинути вихованців на вулицю, несуть заслужене покарання. Це може бути штраф у розмірі 10 000 євро, умовне покарання або взяття під варту терміном на 1 рік.

Також, законодавство Італії передбачає покарання для тих, хто збив на дорозі тварину (не важливо, дику чи домашню) і залишив його без допомоги. Зараз, при ДТП за участю тварин, водій зобов’язаний викликати поліцію по тваринах.

По всій Італії працює так званий «зелений номер», зателефонувавши за яким, можна допомогти тваринам, які потрапили в біду (покинута господарем собака чи збита автотранспортом дика тварина).

Завдяки соціальним програмам на захист тварин і чинних законів, кількість безпритульних тварин в Італії зменшується з кожним роком.

Як хочеться, щоб уряд Італії провів майстер-клас в нашій країні.

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: