Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Китайська IT-компанія змушує працівників робити мінімум 10 000 кроків у день, інакше – штраф

Китайська IT-компанія змушує працівників робити мінімум 10 000 кроків у день, інакше – штраф
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

za_zdorovyj_sposib

Постійна сидяча робота – біда сучасного суспільства. IT-компанії, які славляться турботою про своїх співробітників, по-різному справляються з проблемою: хто наймає в штат масажистів, хто закуповує стоячі столи … Китайська IT-компанія пішла далі і ввела для всіх своїх співробітників обов’язкову норму – 10 000 кроків на день. Цей показник суворо відстежується, і всіх, хто його не виконує, карають штрафними віджиманнями – від 50 до 100 повторень. Про незвичайний підхід розповідає Mashable з посиланням на китайське видання Chongqing Evening News.

Про суворий спортивний порядках в компанії, назва якої не розголошується, китайському новинному агентству розповів співробітник на ім’я Ху. За його словами, в перший робочий день HR-департамент компанії змусив хлопця підписатися на спеціальну функцію в месенджері WeChat, яка відстежує кількість пройдених за день кроків. Ці дані потім передаються менеджерам компанії.

«Якщо я добре роблю свою роботу, з якого дива з мене таке вимагають?», – Обурюється ХУ.

Тепер йому доводиться щоранку ходити до метро пішки, щоб виконати план. Раніше він долав цю відстань на машині.

«Багато моїх колег, замість того, щоб пограти в комп’ютерні ігри під час обідньої перерви, тепер ходять на прогулянки», – розповідає незадоволений співробітник.

Як відзначає Mashable, 10 000 кроків – це приблизно 8 км і дві години дороги, в залежності від індивідуальної швидкості.

«Багато наших співробітників з ранку до вечора сидять за комп’ютером і іноді працюють понаднормово. Більшість з них зовсім молоді, але вже мають проблеми зі здоров’ям, наприклад, відчувають біль в області шиї і плечей. Ми ввели примусову норму – 10 000 кроків на день, щоб вони вели більш здоровий спосіб життя », – пояснив представник компанії по імені ДУО.

Він також додав, що співробітники, які активно займаються спортом, звільнені від цієї повинності.

Джерело: ain.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: