Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

У Львові хочуть запровадити обмін пластикової і скляної тари на бонуси

У Львові хочуть запровадити обмін пластикової і скляної тари на бонуси
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

У Львові планують запустити соціальний проєкт із обміну скляної і пластикової тари на бонуси – наприклад, на знижки в продуктових магазинах

автомат для збору пластику

Місцевий бізнес обговорює план втілення такого проєкту.

Місцевий бізнес у Львові веде дискусію про те, щоб запустити соціальний проєкт із обміну скляної і пластикової тари на бонуси – наприклад, на знижки в продуктових магазинах. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів керівник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис.

«Потрібно споживача мотивувати гривнею. Навіть якщо вам персонально тих кількадесят копійок за порожню пляшку в бюджеті не мають значення, то є групи населення, що на цьому могли би нормально мати бонуси «для підтримки штанів». І зараз скляні пляшки здають, але цей процес чорний. Його треба зробити прозорим і зрозумілим, підвести до спільного знаменника», – говорить Роман Матис.

За його словами, зараз ведеться діалог із бізнесом про організацію процесів. Участь у ньому беруть компанії з рітейлу, виробничі і ті, що займаються вивозом та утилізацією сміття.

«Коли вони прийдуть до спільного рішення, тоді ми залучимо до процесу місцеву владу. Вона просто змушена буде долучитись до процесу, підстав для відмови не буде, оскільки основна частина стейк-холдерів готова до роботи. На це потрібно пару місяців, тоді ми будемо готові вивести це в публічний простір», – додає Роман Матис.

Він зазначає, що серед залучених представників бізнесу ніхто не сказав, що це нецікаво.

«Розмови ведуться про те, як це правильно організувати, про компенсації, про облік, про взаємодію різних компаній – що виробляють, продають та утилізують», – додає посадовець.

Щодо економічної вигоди для бізнесу, то, за словами Романа Матиса, тут радше ідеться про соціальний проєкт, а не вигоду, хоча поворотна тара, яку можна переробляти, і зменшує собівартість продукції.

Джерело: inlviv.in.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: