Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

“Мрію стати телефоном батьків” (твір школяра)

“Мрію стати телефоном батьків” (твір школяра)
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Ця історія трапилась у сім’ї однієї шкільної вчительки. Коли вона, прийшовши додому, відкрила черговий зошит, щоб перевірити домашнє завдання з мови. І в один момент жінка охопила голову руками, емоції переповнювали її. Вона не могла стримати сліз, не могла сказати ні слова, плач душив її, це був момент, коли час зупинився.

Її чоловік був неподалік і, здавалося, абстрагувався від усього, він перебував у своєму телефоні. Нічого не могло відволікти його від цього процесу. Та повернувши голову і побачивши дружину в такому стані, він у подиві не наважувався запитатись, що відбувається? Не відводячи очей від дисплея, через деякий час, він, усе-таки, запитався, що стало причиною такої поведінки.

Піднявши заплакані очі, дружина подивилась на чоловіка й сказала, що перевіряла домашню роботу своїх учнів — маленьке есе на тему: «Моя заповітна мрія!». Чоловік не розумів і подумки відмітив дивну поведінку дружини, без особливого інтересу й участі, все ж продовжив розмову, щоб з’ясувати, що ж викликало таку бурливу реакцію.

Жінка відповіла, що одне есе перевернуло весь її світ. Відклавши телефон у бік, чоловік попросив детальніше розповісти. Неспокій з’явився на його лиці, він зацікавився тим самим есе, яке довело жінку до такого стану й захотів прочитати його. У есе було написано:

«Моя найзаповітніша мрія – бути телефоном батьків. Мої мама й тато дуже люблять телефони, це їх улюблені пристрої. Вони так багато часу проводять із ними, я бачу, як вони діляться з телефоном усім. Спілкування зі мною не приносить їм такого задоволення, вони годинами можуть не помічати мене.

Коли я прошу тата пограти зі мною в якусь гру, він говорить, що тільки не сьогодні, тому що був важкий день і він дуже втомився. Але я бачу, як він бере в руки свій телефон і вся втома проходить, він може так просидіти годинами.

Коли мама зайнята своїми справами, але вона знає, що я вже більше години чекаю, коли вона приділить мені трохи часу, і раптом лунає дзвінок по телефону, вона забуває про мене. І не перерве розмову, навіть якщо я заплачу. Мої батьки читають, грають у ігри, вони дбають і дуже дорожать своїми телефонами.

Всі мої прохання побути разом вони не помічають, тому що там у телефоні є важливіші речі, ніж я. Коли прошу маму поговорити зі мною, тому що хочу сказати їй щось важливе, вона завжди каже, що трохи пізніше, тому що зараз дуже зайнята, а в руках у неї телефон. Тому я хочу стати телефоном і завжди бути поруч зі своїми улюбленими батьками».

Жінка дочитала й подивилася на чоловіка, вона не очікувала такої реакції. Він був схвильований, і в очах виднівся біль співпереживання цьому хлопчині. Чоловік подивився на дружину й сказав: «як би я хотів зараз обійняти цього хлопця». Дружина підняла червоні від сліз очі й відповіла: «ти можеш зробити це просто зараз – це написав наш син».

Джерело: poklik.media
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: