Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Англійська граматика у зручних таблицях на всі випадки життя

Англійська граматика у зручних таблицях на всі випадки життя
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Скільки англійську граматику не вчи – все одно іноді доведеться звірятися з гуглом або підручниками. Зберігайте собі зручні граматичні таблиці на всі випадки життя і з кожним днем ​​робіть все менше помилок!

Джерело: cambridge.ua

Іменники

Хоч іменники і не є найскладнішою темою англійської граматики, але й тут є свої тонкощі. Іменники можуть обчислюватися або ні. Можуть мати правильну, неправильну або навіть кілька різних форм множини. Основні виключення, без яких вам не обійтися, шукайте в таблицях, а більш детальні правила – за посиланнями в інших матеріалах блогу.

Займенники

З займенниками в англійській нам пощастило трохи більше, ніж тим, хто намагається вчити українську. В особових займенників всього 2 відмінки – називний та об’єктний. Зате не обійшлося без інших цікавих аспектів, таких як незалежні (абсолютні) присвійні та зворотні займенники.

А ця таблиця допоможе запам’ятати правила використання негативних займенників «no», «none» і «neither».

І ще один важливий момент: вказівні займенники при перекладі прямої мови в непряму.

Прикметники

З прикметниками в англійській взагалі немає проблем. Ніяких одними та множини, ніяких відмінків. Тільки запам’ятайте правильний порядок у реченнях – і все!

Прийменники

А ви знали, що найпоширеніші прийменники місця та часу в англійській мові – однакові? «At», «on» та «in». Запам’ятовуйте, в яких випадках вони вживаються!

І ще дві суперкорисні таблиці з 17 основними англійськими прийменниками місця та всіма тонкощами їх використання.

Прості речення

З простими реченнями в англійській все досить просто. Потрібно запам’ятати тільки правильний порядок слів і правила розставлення ком, які трохи відрізняються від українських і можуть бути не зовсім звичними.

Складні речення

Мабуть, дві найважливіші теми, без яких не обійтися при побудові складних речень в англійській – це умовні речення та підрядні речення. А одна з “улюблених” тем більшості студентів – займенники, що зв’язують придаткову та головну частину складного речення. Але з нашою таблицею ви будете знати все про них!

Про умовні речення всі знають, що вони бувають 5 типів. Чим вищий номер – тим складніші часи та умови. Тому цю таблицю теж дуже радимо зберегти.

БОНУС: Найпопулярніші помилки в англійській

На помилках вчитися легше. Зверніть увагу на найпоширеніші помилки в англійській, яких припускаються навіть нейтів спікери. Не плутайте більше ці слова!

 

Джерело: cambridge.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: