Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Батько звернувся до дочки: «Ти закінчила навчання з відзнакою, ось тобі машина…» Урок, який слід засвоїти кожному з нас

Батько звернувся до дочки: «Ти закінчила навчання з відзнакою, ось тобі машина…» Урок, який слід засвоїти кожному з нас
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 


Батько звернувся до дочки: «Ти закінчила навчання з відзнакою, ось тобі машина, яку я придбав багато років тому. Вона не нова. Але перед тим, як я тобі її віддам, відвези її в місце, де продають старі машини і скажи, що ти хочеш її продати, щоб зрозуміти скільки вони тобі запропонують за неї ». Дочка поїхала туди, повернулася до батька і сказала: «Вони запропонували мені 1000 $ за неї, оскільки вона не в кращому стані».

«Спробуй в ломбард», запропонував батько. Там запропонували 100 $ через те, що вона була дуже старою. Тоді батько попросив дочку відвести її в автоклуб і показати там. Вона так і зробила, повернувшись говорить татові: «Деякі люди в автоклубі запропонували $ 100,000 за неї, адже це був Nissan Skyline R34, культова модель, яку багато, хто шукав.

На що тато відповів: «У правильному місці тебе цінують певним чином, якщо тебе не цінують – не гнівайся. Це означає, що ти не в тому місці. Цінують тебе ті, хто знають твою ціну. Ніколи не залишайся в тому місці, де ніхто не помічає твоєї цінності ».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: