Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Тест. Хто на цьому фото: кіт чи собака?

Тест. Хто на цьому фото: кіт чи собака?
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 


Довіртеся першому враженню і дізнайтеся всю правду про себе. Миттєвий тест. Досить одного погляду на це зображення: кіт або собака? Деякі вірять, що в житті не буває випадковостей, і цей простий тест є найкращим доказом цього. Діагноз по картинці буде занадто швидким, але абсолютно досконалим, тому що перше враження ніколи не бреше. Принаймні, так стверджують розробники цього підступного задоволення.

Скажіть нам, що Ви бачите, а ми скажемо вам, ким Ви є. Не шукайте другого дна. Чим менше ви думаєте над відповіддю, тим більш надійним має бути рішення. Можливості тільки дві, але навіть при настільки обмеженому виборі можна багато.

А скільки в цьому правди, нехай кожен сам оцінить. Що Ви бачите на картинці? Не звертайте увагу на деталі. Досить одного погляду, і все стане ясно. Цей Психотест вимагає прояви рішучості і рефлексів. Перша реакція завжди найкраща.

Результат

Кіт

У вас аналітичний склад розуму. Замість того, щоб поставити на спонтанність, намагаєтеся все планувати. Ви людина сповнена довіри, але іноді ви страждаєте через це. Погані люди намагаються використовувати вашу доброту, тому потрібно обережно вибирати друзів. Іноді ви літаєте в хмарах і вважаєте ледарями всіх, хто вас оточує. Подумайте, адже час від часу варто спускатися на землю. Постійне прикрашання дійсності ні до чого доброго не приведе.


Собака

Ви живете в особливому світі, який передається всім навколо. Ви приваблюєте людей, але це не означає, що вам нема на що скаржитися. Всі жадають вашої уваги, а ви їх ігноруєте, тому що зосереджені тільки на собі. У житті ви не вимовляєте гучних слів. Ви людина дуже творча, тому робите висновки самостійно, не спираючись на думку інших людей. Ви всім симпатизуєте, хоча не кожен в змозі зрозуміти вас, як особистість. Ви живете у власному світі, в який не виходить всіх прийняти.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: