Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

21 секрет, який приховує від вас кожен, хто народжений під знаком Рака

21 секрет, який приховує від вас кожен, хто народжений під знаком Рака
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 


Як би ми без них жили? Ви коли-небудь замислювалися, як влаштовані люди, які народилися під знаком Рака?

Раків часто вважають похмурими і надто емоційними, але насправді все набагато складніше. Раки мають безліч унікальних рис і характеристик, які не відразу відкриваються іншим.

Тому, щоб ви могли краще розібратися в особистості цього цікавого знака Зодіаку, ось вам 21 найбільш поширена риса Рака!


1. Неймовірна інтуїція і приголомшливе вміння бачити людей наскрізь.

Раки мають унікальну інтуїцією, яка дозволяє їм помічати дрібниці, на які всі інші не звертають жодної уваги. У них природний талант до розуміння інших, тому вони відразу відчувають, коли хтось поводиться незвично або дивно. Їм варто частіше покладатися на свої інстинкти, тому що зазвичай вони вірні.

2. Раки – пристрасні коханці.

У любовних справах Раки ніколи не задовольняються малим, тому з них виходять дуже пристрасні і гарячі коханці. Любов Рака ні на що не схожа – відчуваючи її, ви відчуваєте себе живим.

3. Але їм легко розбити серце.

У Раків дуже чутливе серце, і їм дуже важко доводиться, коли хтось грає з ним або розбиває його. Найчастіше їм потрібно дуже багато часу, щоб оговтатися від невдалих відносин і повернути собі рівновагу.

4. Раки бувають вкрай щедрими.


Раки – одні з найщедріших людей в світі, які часто обдаровують своїх друзів і близьких просто так, без будь-якого спеціального приводу. Вони роблять це не тому, що відчувають себе зобов’язаними, – їм просто подобається бачити посмішки на обличчях близьких.

5. Раки таємничі і непроникні.


У Раків є схильність до таємничості, через що іноді вони здаються загадковими.
Вони не з тих, хто відразу розкриває всі свої секрети, і не люблять повідомляти всім оточуючим про кожну свою думку і емоцію, як деякі інші знаки. З одного боку, це означає, що вони абсолютно непроникні для малознайомих людей, але з іншого – саме це приваблює до них нових людей.

6. Раки обожнюють прояви ніжності.

Рак ніколи не відмовиться від ніжності, особливо якщо правильно запропонувати. Раки обожнюють відчувати себе коханими і потрібними, а їх ніжна чуттєва сторона буквально потребує цього!

7. Раки тихі і спокійні … поки їх не чіпають.


Раки зазвичай дуже розслаблено ставляться до життя, але не думайте, що вони дозволять сідати собі на голову. Якщо Рака спровокувати, він візьме свої клешні і поставить кривдника на місце так, що мало не здасться.

8. У Раків бувають бурхливі перепади настрою.


Іноді настрій Рака змінюється, як вітер. Коли їм добре, вони відчувають себе просто шикарно, але коли погано – їм погано по-справжньому. Вони намагаються стримуватися до останнього, але іноді їх переповнюють почуття.

9. Раки ніколи не залишать друга в біді.


Мало що Раки цінують так само високо, як дружбу, тому вони готові на багато що, щоб допомогти близькому другу. Вони чудово вміють слухати, і коли комусь із близьких важко, вони завжди готові все кинути заради надання моральної підтримки.

10. Раки можуть впадати в сентиментальність і ностальгію.


Раки іноді так глибоко занурюються в спогади про своє минуле, що забувають про сьогодення. Іноді їм просто складно залишити щось позаду.

11. Раки прагнуть глибоких і осмислених відносин.


Зазвичай раки менше цікавляться короткочасними романами, а більше – відданими і близькими довгостроковими відносинами. Їм потрібно багато часу, щоб знайти правильну людину, але варто цьому статися, як вони вкладаються у відносини на всі 100%.

12. Ракам потрібен свій затишний будинок.

Раки схильні сидіти вдома і відчувають себе найбільш комфортно у власному домі. Тому вони не шкодують часу і сил на створення зручного і затишного будинку, який зможуть називати своїм до кінця життя.

13. Коли Раки нещасні, вони стають нетовариськими.

Коли Рака щось засмучує, він може звести стіну між собою і оточуючими і сховатися за нею. Близьким людям не варто сприймати це як особисту образу … просто Раку іноді потрібен час, щоб побути на самоті і прийти в себе.

14. Раки не уживаються з нахабними і безцеремонними людьми.

Раки здатні знайти спільну мову з різними людьми, але якщо ви нахабні, вимогливі і намагаєтеся зневажати Рака, то у вас нічого не вийде. Раків відштовхують люди, які думають тільки про себе, тому вони відразу відвертаються від таких персонажів.

15. Раки бувають боязкими: їм потрібен час, щоб розкритися.


Раки бувають досить боязкими і сором’язливими, особливо з тими, кого погано знають. Якщо ви заслужите їхню довіру і дружбу, то побачите, що насправді вони зовсім не тихі! Тільки не квапте їх – їм потрібен час.

16. Раки відкриті новому і винахідливі.

Рак – це мрійник, уява якого не знає кордонів. Крім того, він відкритий всьому новому і вважає за краще сам все обмірковувати, а не приймати на віру чужі висновки.

17. Раки дуже злопам’ятні.


Рак намагається ставитися до людей так, як їм би самим хотілося, але якщо хто-небудь зраджує його довіру або здійснює якийсь непростимий для нього вчинок … Рак цього не забуде ще довго. Краще не псувати з ним стосунки, тому що у Рака хороша пам’ять і він нескоро пробачить зраду.

18. Раки сильні і витривалі.


Хоч Раки і славляться своєю чутливістю, це зовсім не означає, що вони слабкі. Навпаки, вони неймовірно витривалі і здатні тримати удари долі, що б не трапилося.

19. Раки інстинктивно захищають дорогих ім людей.

Для Рака на першому місці стоять рідні та близькі. У нього сильно розвинений інстинкт дбати про них і захищати їх. Сваритися з кимось із його близьких дуже нерозумно … Рак не спустить вам це з рук.

20. Рак – особистість складна і багатостороння.

Особистість Рака складається з безлічі шарів, тому її важко втиснути в якісь жорсткі рамки. Варто вам вирішити, що ви нарешті зрозуміли про Рака все, як він бере і робить щось зовсім несподіване.

21. Раки дуже співчутливі.


Співчуття і емпатія – невід’ємні риси Раків, оскільки це чи не найбільш уважні і турботливі люди в світі. Вони вміють добре розуміти інших, тому що завжди здатні поставити себе на місце іншого і подивитися на речі з його точки зору.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: