Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Ось що робить кожен знак Зодіаку, коли таємно незадоволений відносинами

Ось що робить кожен знак Зодіаку, коли таємно незадоволений відносинами
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 


Дуже влучно, особливо про Водолія!

Овен (21 березня – 19 квітня)

Він почне закриватися від вас, хоча і не вступатиме в конфронтації. Коли Овен закоханий, він жадає поділитися з вами найменшою деталлю свого життя, і хоче знати все про вас. Овен простий в своїх намірах. Якщо ви задаєтеся питанням, що щось не так, значить ваші підозри виправдані.

Телець (20 квітня – 21 травня)

Телець стає надмірно неспокійним, і починає робити вигляд, що його життя «щасливе». Надлишок Селфі в Instagram, ремонт в квартирі, він піде на будь-які зміни, пропорційні ступеню його невдоволення. Телець – естетична, візуальна, соціальна особистість, і його щастя залежить від того, як складаються стосунки, і як інші люди сприймають його. Він буде покладатися на це все більше і більше, поки не реалізує себе іншим способом.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Вони будуть в повній прострації і постараються щосили працювати, будуть плакати без причини, бовтатися у друзів, все тому, що вони не знають, як впоратися з невдоволенням. Близнюки не будуть нещасними, але вони будуть нерішучими. Вони спробують переключити своє невдоволення на все інше, крім любові, поки у них не залишиться іншого вибору, окрім як опинитися перед реальністю.

Рак (22 червня – 22 липня)

Він стає дріб’язковим. Він розповідає своїм друзям про те, який нещасний, робить пасивно-агресивні коментарі, і все можливе, щоб вивільнити своє нещастя, не виправивши саму причину.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Він стає агресивним, а потім зневажливим. Таємно незадоволений Лев досить жорстокий, тому що його внутрішня впевненість виходить з почуття власної гідності, і коли щось в його особистому житті не узгоджується з його правдою, він стає дуже невпевненим, і, в кінцевому підсумку, просто намагається рухатися далі.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Вона намагається піти з головою в те, що її відволікає. Діва – пристрасна натура, але вона дуже параноїдальна. Тому, хоч вона і веде себе як зазвичай, якщо вона занадто глибоко занурюється в будь-яку частину життя понад норму, сприймайте це як сигнал, що щось відбувається в іншій сфері її життя.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Вони одержимі роботою. Терези – завзяті трудоголіки. Коли Терези втрачають баланс в житті, кидаючись з однієї крайності в іншу, це відбувається тому, що вони повинні протистояти дискомфорту, який відчувають з іншого приводу.

Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

Він або відмовляється від своєї відданості, або починає хвилюватися про речі, які абсолютно не пов’язані з його справжньою проблемою. Скорпіон – найсильніший знак Зодіаку, і коли він таємно незадоволений відносинами, він не зможе їх довго продовжувати. Його емоції будуть накопичуватися в ньому, а потім спровокують вибух негативу.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Він стає пасивно-агресивним. У нього бувають спалахи гніву, які, здається, з’являються з нізвідки. Він зберігає почуття гумору, але не може продовжувати прикидатися довго. Слідкуйте за тим, які їдкі жарти він відпускає на вашу адресу.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Він намагається контролювати все. Він намагається виявити проблему і працювати з нею, навіть якщо відносини цим не врятуєш. Він занадто ототожнює себе з відносинами (відносини стають його життям). Козерогові не подобається невизначеність. Якщо він не дуже щасливий, він стане працювати над відносинами більше, щоб все «виправити».

Водолій (21 січня – 18 лютого)

Він придумує грандіозні мрії та цілі і переслідує їх. Він переїжджає в інші країни, починає бізнес або інші вражаючі підприємства. Водолій – орієнтована на роботу особистість, але, коли він незадоволений своїми відносинами, то має звичку перевантажувати себе. Ключовим показником того, що він потай незадоволений, є те, що він не відмовиться від часу на себе заради вас або говорить, що йому потрібно «зосередитися на кар’єрі», навіть якщо за всіма іншими стандартами він здається абсолютно закоханим (хоча насправді ні).

Риби (19 лютого – 20 березня)

Вони просто хочуть бути «вільними». Вони хочуть випробувати все, що може запропонувати життя, і раптово стають зацікавлені в тому, щоб побродити по світу і «побачити, що там». Вони можуть стверджувати, що люблять вас, але, якщо їхня уява будує плани без вашої участі, вони не зовсім щасливі в глибині душі.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: