Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Як поводяться різні знаки зодіаку, коли сердиті. Влучно на усі 100!

Як поводяться різні знаки зодіаку, коли сердиті. Влучно на усі 100!
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Пропонуємо дізнатися про особливості поведінки різних знаків зодіаку в люті.

Овен

Це дуже запальний знак зодіаку. Істерики для нього — звична справа. З рівноваги Овна може вивести будь-яка фраза. Також цих людей дуже легко образити. Овен дуже рідко вступає в конфлікт першим, але закінчує він його незабутньо. Він рідко зважає на почуття інших, тому говорить все прямо. Найкраще в спілкування з Овном — не реагувати на його вибрики.

Телець

Телець є одним з найспокійніших знаків зодіаку. Також він дуже терпеливий, та довго накопичує образи в собі. Однак, коли це терпіння закінчується, непереливки буде усім. Особливо тельці не терплять несправедливості. Цей знак рідко втрачає самовладання, але якщо це трапляється, його краще залишити наодинці.

Близнюки

Близнюків важко описати одним словом, адже в них насправді живуть дві особи. Вони можуть бути спокійними та не реагувати на глузування в свою сторону. Але якщо їх розгнівати, то спершу він може просто хамити, підвищувати голос, а потім з нього без зупинки почнуть виходити отруйні образи. Правда, гнівається цей знак не довго.

Рак

Ці знаки рідко зляться, але ображаються майже на кожне слово. Це ласкаві, добрі та вірні особистості. Такої ж самовіддачі вони чекають від інших. Але коли Рак не відчуває взаємності, то він буде приховувати в собі образи. Мститься рак рідко, але дуже влучно.

Лев

Лев дуже запальний знак, тому його краще не злити. Він одразу висловлює все, що накипіло. Може кричати, ображати та кидати лайливі слова. Під час агресії, Лев не думає про те, що може когось образити. Однак Лев також швидко остигає, як і вибухає. Заспокоївшись, він може спілкуватися, як і раніше, проте вибачень від нього чекати не варто.

Діва

Це терплячі люди, які довго можуть пригнічувати в собі образу. Часто така закритість може перетворитися у постійну внутрішню напругу, через що виникають проблеми зі здоров’ям. Навіть в гніві Діви намагаються не переходити межу образ і всіляко уникають зростання конфлікту. Повернути довіру Діви практично неможливо.

Терези

Цей знак зодіаку є дуже миролюбним. Вони рідко вибухають та завжди стараються залагодити конфлікт. Вони не допускають будь-яких проявів гніву та люті, оскільки вважають що це лише псує хороші якості особистості. Вони завжди зляться таємно і зберігають всі образи в пам’яті.

Скорпіон

Скорпіони відрізняються своєю надмірною емоційністю. В помсті або ударах у відповідь Скорпіону немає рівних. Однак, виступаючи проти Всесвіту, важливо пам’ятати про Закон Бумерангу, і не тільки повертати негатив ворогові, але і залишати сили на щось хороше для близьких.

Стрілець

Стрілець злиться непередбачувано. Іноді він може махнути рукою і сказати щось на кшталт «Та нічого, приятель, з ким не буває», хоча ви чітко відчуваєте свою провину. Але водночас Стрілець може запам’ятати, що колись, вісім років тому, саме ви випили його йогурт, і пригадувати це ще дуже довго. Правда, навряд чи при цьому Стрілець буде злитися всерйоз.

Козеріг

Для Козерогів дуже важлива дисципліна і відповідальне ставлення до будь-яких речей. Майже неможливо передбачити коли цей знак гнівається. Він буде демонструвати свою образу та ігнорувати всі дії. Перш ніж пробачити, Козероги покажуть своє розчарування.

Водолій

Водолій зазвичай злиться дуже бурхливо, але рідко доходить до відповідних маневрів. Водолій терпіти не може з’ясування відносин і різні конфлікти. Він вважає за краще ігнорувати кривдника або просто піти.

Риби

Люди, народжені під цим знаком, схильні до меланхолії, тому їм не до люті. Зазвичай Риби намагаються уникнути конфліктних ситуацій і піти в свій світ фантазій.

Ви згідні з власним описом?

Джерело: poshepky.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: