Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Цей художник створює неймовірно реалістичні скульптури тварин з піску

Цей художник створює неймовірно реалістичні скульптури тварин з піску
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Андоні Бастарріка створив неймовірно деталізовані піщані скульптури, які можна легко прийняти за справжніх тварин.

Найкраще в художників – це те, що вони можуть знайти свою музу і натхнення серед всього. Схожа історія художника Андоні Бастарріка. У той час як більшість художників використовують папір і фарби в якості середовища для зображення свого мистецтва, Бастарріка використовує пісок. З нього він створює неймовірні скульптури. Переважно таварин. Від собак до коней.

У розмові з Bored Panda художник розповів, що його подорож з піском почалася влітку 2010 року, коли він відправився на пляж з двома дочками. Першою скульптурою Бастарріка була русалка, і коли його запитали, як він робить такі реалістичні скульптури, він сказав, що «плавність його рук» – це його дар. Художник сказав: «Вони знали, що роблять. Я присвятив себе розвитку цього дару, і останні 10 років витратив на це».

В окремому повідомленні в своєму акаунті Facebook Бастарріка написав: «Пісок зачаровує мене, тому що, як би ви на нього не дивилися, він завжди навчить вас чогось, якщо ви захочете вчитися. Щоб створити скульптуру, немислиму кількість частинки піску беруть участь, щільно обіймаючи один одного крізь вологість, щоб хтось міг змоделювати їх союз. І як тільки художник відступить, його шматок залишиться у владі природи, а це означає, що рано чи пізно вітер висушить їх і випустить кожну з них».

Є багато причин, чому його приваблює пісок, і він додав: «Щоб створити прекрасний світ, ми всі повинні так само міцно обіймати один одного. Є багато причин, за якими мені теж подобається робити скульптури тварин, але по-перше, тварини є вільними духами. Люди можуть міркувати про них і вчитися у них. Крім того, є нагота, яку вони приносять з собою в цей світ при народженні, яку вони зберігають до самої смерті.
Ця нагота – принаймні, для мене – символізує свободу, невід’ємну частину можливості по-справжньому жити. Люди «переодягаються», щоб вижити різними способами. Я ніколи не створював і не буду робити тварину з намистом або ланцюгів. Я вважаю за краще прийняти їх свободу, силу, і мудрість через красу, а не через страждання “.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: