Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Що символізують персні на різних пальцях?

Що символізують персні на різних пальцях?
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Благородні метали або біжутерія – ми любимо прикрашати свої руки каблучками, як жінки, так і чоловіки. І крім традиційних значень каблучки, наприклад, на безіменному пальці, як символу подружніх відносин, персні можна побачити на будь-якому іншому. Для більшості людей перстень – всього лише красивий аксесуар, який можна підбирати під одяг і міняти як рукавички. Для інших – це оберіг, талісман, або ж якийсь символ, знак. Психологи сходяться на думці, що кільцям є, що розповісти про свого власника, причому значення має не тільки і не стільки саме кільце, скільки палець, на який воно одягнуто.

Перстень на великому пальці

Великий палець – палець Марса

Кільця і ​​персні на великих пальцях рук, особливо чоловічих, заслуговують на особливу увагу. «Володар кільця» на пальці Марса, як правило, виявляється енергійною, емоційною і експансивною людиною. Це прямолінійні, вперті, войовничі, часом запальні і агресивні особистості. Намагатися переконати їх у чомусь або сперечатися з ними абсолютно марно – вони все одно будуть стояти на своєму, навіть якщо їм про це згодом доведеться пошкодувати.

У той же час вони прекрасно знають свої переваги і недоліки, тому, надягаючи кільце на великий палець, вони немовби інтуїтивно намагаються приборкати і втихомирити свій гарячий темперамент. Це своєрідна підсвідома спроба знайти спільну мову і налагодити відносини з оточуючими, а то і з самим собою.

З іншого боку, на думку психологів, кільце на великому пальці руки – явна ознака того, що в даний момент головною метою людини є самоствердження будь-якими способами і засобами, причому на перший план виходить саме самоствердження в сексуальній сфері. Подібні твердження небезпідставні, адже ще у древніх греків і римлян великий палець вважався фалічним символом, який для захисту чоловічої сили прикрашали залізними кільцями.

Кільце на великому пальці руки також є символом лесбіянства. Окільцьований великий палець правої руки вказує на лесбіянку, у якій є супутниця, на лівій – вільна лесбіянка, відкрита до знайомств і нових відносин. Ось так! Тому дівчатам, які прикрашають кільцями великі пальці, якщо вони далекі від лесбіянства, слід бути обережними – їх можуть неправильно зрозуміти.

Кільце на вказівному пальці

Вказівний палець – палець Юпітера

Кільце на вказівному пальці називають кільцем «влади». Саме на вказівних пальцях носили кільця багато видатних історичних особистостей – Юлій Цезар, кардинал Рішельє, Іван Грозний, Генріх VIII. Прикрашений кільцем перст може бути ознакою гордості, прагнення до влади, а також сильного і вольового характеру, причому кільце на правій руці вказує на розсудливість і позитивну спрямованість цих характеристик, а на лівій – про манію величі, зверхність, самолюбство і схильність до істерії.

Астрологи і хіроманти радять носити кільце на вказівному пальці сором’язливим і нерішучим людям. Це наповнить їх силою Юпітера, зробить більш впевненими, допоможе повірити в себе і підвищити самооцінку, додасть їм рішучості, проникливості, а також принесе в життя удачу і успіх. Особливо сприятливий енергетичний вплив нададуть кільця з золота і олова.

Кільце на середньому пальці

Середній палець – палець Сатурна

Середній палець прикрашають кільцями люди, схильні до самозамилування, впевнені в своїй привабливості і перевазі. Чим масивніший перстень і камінь, тим більше яскраво проявлені в людині дані якості. На перст Сатурна також прийнято надягати фамільні прикраси, підкреслюючи зв’язок з предками, віру в карму, вплив долі, вище призначення. Родове кільце на середньому пальці допоможе згладити негативний вплив рока, впоратися з труднощами і отримати підтримку роду, дасть сили вистояти. Подолати перешкоди і нескінченні «чорні смуги» допоможе кільце на пальці Сатурна і хронічним невдахам.

Також носити кільце на середньому пальці рекомендується людям, які займаються духовними практиками. Якщо окільцьовані обидва пальця Сатурна, це може вказувати на високу ступінь фаталізму і деяку відчуженість від реальності.

Кільце на безіменному пальці

Безіменний палець – палець Сонця

Кільце на безіменному пальці правої руки (у католиків – лівої), перш за все, вказує на сімейний стан. Ця традиція з’явилася ще у древніх єгиптян, відповідно до віруваннями яких, «артерія любові», ведуча прямо до серця, починалася саме від безіменного пальця. У ті давні часи обручки виготовляли не лише з металів, але також зі скла і кераміки. За часів Стародавнього Риму дружини в знак непорушності шлюбних уз стали дарувати подружжю залізні і бронзові кільця. Золоті обручки, традиція яких збереглася до наших днів, з’явилися лише в III-IV століттях.

З точки зору езотерики, золото, як метал Сонця, найкращим чином підходить для зміцнення любові в шлюбі. Кільце на безіменному пальці (за винятком обручки) підкреслює любов свого володаря до мистецтва, вишуканості і розкоші. Як правило, воно виявляється на руках у естетів, акторів, художників і взагалі людей творчих професій.

Кільце на пальці Сонця видає хтиву натуру, яка прагне до задоволень, почуттєвої насолоди і приємного проведення часу. Також це може говорити про романтичність та мрійливість ​​натури. Маленьке кілечко вказує на гармонійну, спокійну, впевнену в собі особистість, а велике – на схильність людини до пристрастей, неврівноваженість, схильність до бурхливої і навіть істеричної поведінки. Прикрашати безіменний палець перснями рекомендується всім, хто прагне до слави і багатства, оскільки Сонце наділяє людину творчою енергією, допомагає самовираженню, сприяє просуванню і успіху.

Кільце на мізинці

Мізинець – палець Меркурія

Меркурій є покровителем дипломатів, бізнесменів, ораторів, лікарів і політиків, тому перстень на мізинці принесе користь всім, хто потребує спритності рук, гнучкості розуму і красномовстві. Вважається, що прикраса на пальці Меркурія допомагає своїм власникам знаходити спільну мову з будь-якою людиною і встановлювати ділові контакти.

На думку психологів, кільце на мізинці часто можна побачити у спритних натур, схильних до інтриг, авантюр і зрад. Кілечко на мізинці у жінки підкреслює самозакоханість, кокетство і мінливість натури. Окільцьований мізинець також свідчить про готовність до флірту і схильність до азартних ігор, причому в даному випадку воно покликане дещоо втихомирити і навіть придушити ці схильності особистості.

Кільце на пальці ноги

Кільця на пальцях ніг З точки зору більшості психологів, окільцьовані пальчики ніг говорять про бажання виділитися, звернути на себе увагу. У деяких випадках це може вказувати на самолюбство, завищену самооцінку і прагнення до переваги над оточуючими.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: