Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Не намагайтеся врятувати людей. Їм зручно знаходитися там, де вони знаходяться…

Не намагайтеся врятувати людей. Їм зручно знаходитися там, де вони знаходяться…
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Їм зручно знаходитись там, де вони знаходяться. Чоловікові 30 років зручно жити з матір’ю і скаржитися, що вона його контролює і пригнічує. Йому не хочеться виростати та брати відповідальність за свої рішення. Матері зручно розповідати пристрасті про материнство, щоб отримувати визнання та співчуття з усіх боків.

Зручно не наймати няню і вмотуватися, щоб потім почуватися героїнею і залишатися в ілюзії контролю (це тепер точно знаю). Чоловікові зручно зустрічатися відразу з кількома жінками, прикриваючись тим, що ти не можеш вибрати, вони доповнюють один одного і тікають так від справжньої близькості та прийняття рішень.

Зручно жити з чоловіком-алкоголіком, створюючи імідж повної та щасливої ​​родини та не приймати рішень.

Зручно казати, що всі ідіоти. Тоді складеться враження, що ти точно розумієш і знаєш більше за інших. Зручно прикриватись тим, що ти боїшся образити маму і тому не ризикуєш почати жити так, як тобі подобається.

Зручно говорити, що вони тебе використовують і не визначати свої межі. Зручно раптом захворіти і вирішувати якісь серйозні питання у житті.

Зручно скаржитися, як ти не любиш свою роботу і не йти у вільне плавання. Тож не треба вчитися жити по-новому. Зручно робити все за інших та стверджувати, що вони не справляються. Тож ти можеш їх контролювати. Зручно бути невизнаним генієм і критикувати всіх блогерів, не ризикуючи засвітитися в соцмережах і обмежуватись репостами та цинічними коментарями.

Зручно говорити, що ніякі практики та психологія не працюють із тобою, адже тоді тобі не треба проходити страх чинити по-іншому. І зберігається це відчуття, що ти особливий. Особливо складний випадок. І збирати визнання в такий спосіб.

Не знецінюйте людей. Їм так зручно. А ті, кому вже стало не зручно, шукають виходи, йдуть працювати з психологами чи ще десь знаходять підтримки, приймають рішення та змінюють.

Якщо вам хочеться зробити щось корисніше, ніж рятувати тих, хто не хоче рятуватися, займіться пошуком причин, чому вам все ще хочеться їх рятувати. Є люди, які змінюють себе та своє життя. Їм не зручно.

Автор: Агнія Сержантова

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: