Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Слухайте тих, кому пощастило перевірити знання на своєму досвіді…

Слухайте тих, кому пощастило перевірити знання на своєму досвіді…
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Не слухайте заміжніх про те, що в житті є інші радощі, крім чоловіка. Запитайте у них про це, коли вони залишаться одні.
Не слухайте тих, у кого троє дітей, яке це щастя їх не мати і присвячувати весь час собі. Послухайте їх потім, коли діти виростуть.

Не слухайте не закохану жінку про те, чого вона ніколи не дозволить у відносинах і як треба тримати кордони. Запитайте, як їй це вдається, коли вона закохається.

Не слухайте вільного молодого чоловіка, який радить вам ні до кого не прив’язуватисяЗапитайте його, коли йому буде за шістдесят п’ять.

Не слухайте тих, хто вчить стежити за собою, не маючи ні сім’ї, ні дітей. Послухайте їх після двох вагітностей і десяти років шлюбу.
Не слухайте самотню бізнес-вумен про те, як вміло вона планує свій день. Запитайте у неї про це через кілька років після того, як вона відпустить няню, уклавши дітей спати.

Не слухайте людей, які в щасливих шлюбах про те, як піти від агресора. Запитайте, якщо вони стали щасливими після цього.
Не слухайте не переживших, але знаючих, як треба. Якими б знаннями вони не володіли, вони знають, як має бути, але вони не знають, як це буває.

Слухайте тих, кому пощастило перевірити знання на своєму досвіді.

Автор: Лілія Ахремчик

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: