Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Чому Бог допускає, щоб ми переживали випробування та нещастя?

Чому Бог допускає, щоб ми переживали випробування та нещастя?
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Я впевнений в одному: у своєму житті людина постійно стикається з негараздами та труднощами, що приносить їй страждання. Чим швидше вона прийме ситуацію та навчиться з цим жити — тим легше їй буде винести необхідний урок і йти далі.

Але це дуже складно направити свої думки в позитивне річище, коли довкола один хаос, і з кожним днем все стається гірше та гірше. Біль просто ламає людину.

Правда, можна навчити свій мозок мислити краще. Можна вміти бачити щось хороше навіть там, де повсюди темрява. Лише ви самі собі зможете подарувати внутрішнє світло.

Через деякий час, коли проблема мине, коли все стане на свої місця, ви будете вдячні за цей урок. Ви зробите висновки, які, можливо, в майбутньому врятують вас від ще гірших ситуацій. Пам’ятайте, всі пройдені труднощі дали вам незліченну кількість уроків.

  • Труднощі навчили вас, що таке любов, хто її заслуговує, а хто ні.
  • Труднощі навчили вас, кому можна довіритися.
  • Труднощі вказали вам, куди має прокладатися ваш шлях, і показали місця, де вам точно не місце.
  • Труднощі надали вам мужність, щоб змінити своє слабке «ні» на впевнену відмову.
  • Труднощі продемонстрували вам те, як важливо любити себе, щоб покохати когось іншого.

Інколи ми думаємо, що ми на дні, що вже нічого не зміниться і ми назавжди залишимося в цьому мороці. Але ми навіть не уявляємо, що саме в такі моменти, ми насправді крокуємо до вершини. Лише так і можна реалізувати потенціал людини, і Бог це прекрасно розуміє. Просто задумайтеся, чи зосереджена людина на істині тоді, коли вона щаслива? Чому вона може навчитися, коли навколо неї все ідеально? А через внутрішні страждання та суперечності ми починаємо бачити реальність, всю сутність речей, які навколо нас.

  • Він направлятиме до того часу, поки ви не припините шукати відповіді на запитання, чому в деякі двері вам так важко увійти. Він направлятиме до того часу, поки ви не почнете щиро вірити в нього.
  • Він направлятиме до того часу, поки ви не зрозумієте, де добро, а де є зло. Він направлятиме до того часу, поки ви не станете дійсно сильними та загартованими.
  • Він направлятиме до того часу, поки ви не полюбите себе.
  • Він направлятиме вас до того часу, поки ви не станете воїном.
  • Він направлятиме до того часу, поки ви одного дня самі не станете для когось спасенням та не будете дарувати частинку надії та віри тому, хто зараз в розпачі.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: